سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
کد خبر39103

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز خبر داد؛
سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز

عمادی.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز خبر داد.

شهریارنیوز: مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از سفر گروه رسانه‌ای از اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی به تبریز خبر داد.
به گزارش شهریار، میراعتماد عمادی با بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با حضور اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در هفتمین بازار فیلم اسلامی در مشهد، گروه رسانه‌ای این اتحادیه، در روزهای آتی به تبریز سفر می‌کنند.
وی اضافه کرد: شبکه‌های  قدس تی وی، TV۵ ،HRT  ، گونش تی وی، 14، cemTV به زودی در تبریز حضور یافته و ضمن دیدار با شهردار تبریز، به پوشش زمینه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ خواهند پرداخت.
وی تصریح کرد: حضور طیف گسترده از رسانه های خارجی علی الخصوص در زمانی که تبریز در آمادگی کامل گردشگری  (۲۰۱۸) قرار دارد، می تواند به فرصتی بی نظیر در معرفی تبریز ، پایتخت جهان تشیع در اقصی نقاط دنیا به ویژه در ۲۵ کشور عضو اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی  تبدیل شود. 
وی با اشاره به نقش رسانه در افق گردشگری تبریز ۲۰۱۸ اظهار داشت: شبکه‌های رسانه‌ای اعم از مجازی و حقیقی، به عنوان پل‌های ارتباطی، هدایت اصلی رویکردهای گردشگری را بر عهده دارند؛ خرسندیم که این شاخص مهم در کلان‌شهر تبریز با همراهی رسانه‌های مختلف جمعی به بروز و ظهور رسیده‌است.

ارسال نظر