پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
کد خبر39145

رئیس منطقه شمال غرب بانک شهر:
خدمات نوین بانک شهر، در خدمت افزایش سطح کیفی نمایشگاه‌های کتاب است

1396020412554596217052.jpg

شهریارنیوز: رئیس منطقه شمال غرب بانک شهر به اشاره به استقبال عموم از نمایشگاه های سالانه کتاب، از رضایت ۹۸ درصدی متقاضیان دریافت بن کارت های نمایشگاهی کتاب خبر داد.

به گزارش شهریار، صفر صلاحلو با بیان این مطلب اظهار داشت: بانک شهر به عنوان بانک عامل توزیع بن کارت نمایشگاه های، تمام تلاش خود را برای تکریم علاقمندان کتاب و اصحاب فرهنگ به کار گرفته است؛ بر این اساس، طبق ارزیابی‌های اخیر، ۹۸ درصد متقاضیان دریافت بن کارت های نمایشگاهی، از خدمات بن‌کارت این بانک، رضایت داشته‌اند.

صلاحلو در ادامه افزود، امسال نیز بسترسازی ارائه جدیدترین و به‌روزترین خدمات نوین بانکی در نمایشگاه‌های کتاب تبریز و تهران، در دستور کار بانک شهر قرار گرفت؛ بر این اساس، در حوزه بانکداری نوین سیستم پرداخت NFC برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب تهران و با موفقیت اجرا شد.

 وی تصریح کرد: این سیستم به دلیل عدم نیاز به استفاده از فیزیک کارت با استقبال بیش از حد دانشجویان و عموم مخاطبان نمایشگاه کتاب مواجه شد.

رئیس منطقه شمال غرب بانک شهر  خاطرنشان کرد: مجموعه خدمات نوین بانکی از جمله، صراف الکترونیکی، خودبانک، خود دریافت، صدور کارت هدیه و ... در شهرنت ها سبب شد بانک شهر عنوان اول در بانکداری الکترونیک را در سال ۱۳۹۵ کسب کند.

ارسال نظر