شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
کد خبر39166

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز:
جشنواره تابستانی تبریز 10 ساله می شود

2.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: جشنواره تابستانی تبریز، با برگزاری آیین افتتاح، وارد دهمین سال برگزاری مستمر خود می شود.

به گزارش شهریار، حسین آذرنیا با اشاره به برگزاری این جشنواره طی یک دهه در شهر تبریز اظهار داشت: اثرگذاری این رخداد فرهنگی در بسیاری از شئون زندگی شهروندان به خوبی قابل مشاهده است و رفتار شهروندان در بسیاری از مسایئل دستخوش تغییرات مثبت شده است.

وی افزود: ایده برگزاری این جشنواره با همفکری شماری از هنرمندان و مدیران خوش فکر شهرداری تبریز صورت گرفت و با عزم و آنها برای اثرگذاری در شهر، زمینه برگزاری برگزاری آن فراهم آمد.

وی اضافه کرد: مفتخریم که توانسته ایم طی 10 سال گذشته یکی از اثرگذارترین برنامه های فرهنگی این شهر را با همت هنرمندان، شهروندان و مسئولان برگزار کنیم و به آن استمرار بخشیم.

آذرنیا با بیان اینکه این جشنواره همچنان به هدف خود امیدوار است، اظهار داشت: ما بر این باوریم که کار فرهنگ همواره اثرگذار است، چرا به شعار خود با مضمون "فرهنگ زیر بنای توسعه است" ایمان راسخ داریم و برای آن برنامه ریزی کرده ایم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با دعوت از عموم شهروندان برای حضور در برنامه های این جشنواره اعلام کرد: این جشنواره به سیاق سالهای گذشته شامل ویژه برنامه های متعدد فرهنگی و هنری، جنگ های محلات، نمایشگاه های فرهنگی و هنری، برنامه های پخش فیلم و ... خواهد بود.

وی با قدردانی از عموم شهروندان در همراهی از این برنامه ها تاکید کرد: از همه شهروندان دعوت می کنیم که برای حضور در این رخداد که در حقیقت متعلق به همه آنهاست، حضور داشته باشند.

وی افزود: این جشنواره روز پنجشنبه 15 تیرماه ساعت 21 در محل عمارت شهرداری تبریز واقع در چهارراه ابوریحان، با حضور اصحاب فرهنگ و هنر، شهروندان، مدیران استانی و چهره های اثرگذار تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر