شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
کد خبر39184

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز
ملی پوش گسترش فولاد با اولین پرواز به تهران می آید

هوشنگ نصیرزاده.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: برای تیم امید ایران در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت دارم.

هوشنگ نصیرزاده درباره تعامل میان باشگاههای لیگ برتری و تیم امید ایران عنوان کرد: بدون هیچ شک و تردیدی اولویت همه باشگاهها باید تیم ملی باشد زیرا وقتی در عرصه بین المللی موفق می شویم توانمندی مردم کشورمان به منصه ظهور می رسد.به همین دلیل برخی کشورهای عربی از ورزشکاران بین المللی شود می برند که در جدول مسابقات با ارتقا جایگاه،مردم کشور خود را توانمند معرفی می کنند.

وی ادامه داد: متقابلا فدراسیون ها باید همکاری هایی دو جانبه ای را با باشگاهها داشته باشن که امکان استفاده بازیکنان در اردوهای ملی و باشگاهی فراهم شود.به طور حتم این تعامل باعث سود طرفین و در نهایت کمک به پیشرفت فوتبال خواهد شد.

نصیرزاده افزود:با هماهنگی های به عمل آمده،بازیکن دعوت شده تیم گسترش فولاد به اردوی تیم امید ایران با نخستین پرواز از ترکیه راهی تهران خواهد شد تا به اردوی تیم امید ایران ملحق شود.برای تیم امید ایران در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم در مراحل بعدی هم خوش بدرخشد.

ارسال نظر