شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
کد خبر39186

نماینده شرکت توسعه اماکن ورزشی :
مجبوریم به‌ صورت موقت از ورزشگاه یادگار امام (ره) استفاده کنیم/ پیمانکار پروژه همکاری خوبی نداشته است

گزارش تصویری: تساوي تيمهاي ماشين سازي و فولاد خوزستان در روز افتتاح چمن ورزشگاه يادگار امام

شهریارنیوز: نماینده شرکت توسعه اماکن ورزشی در آذربایجان‌شرقی گفت: متاسفانه پیمانکار پروژه تعویض چمن و بازسازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، همکاری خوبی نداشته است.

شاهین درستکار، نماینده شرکت توسعه اماکن ورزشی در استان آذربایجان، درخصوص وضعیت نه چندان جالب چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار داشت: متاسفانه ما تا بدین لحظه پروژه بازسازی و تعویض چمن ورزشگاه یادگار تبریز را تحویل نگرفتیم.

وی ادامه داد: شرکتی که پیمانکار پروژه ورزشگاه یادگار امام (ره) است، اصلا همکاری مناسب را با شرکت توسعه اماکن ورزشی نداشته است. اداره کل ورزش و جوانان بهره‌بردار این پروژه است و ما رفع نواقص را به پیمانکار تحویل دادیم اما تا اطلاع ثانوی به دلیل نداشتن ورزشگاهی دیگر در تبریز برای برگزاری دیدارهای تیم فوتبال تراکتورسازی، مجبور هستیم تا از این پروژه به‌صورت موقت استفاده کنیم.

نماینده شرکت توسعه گفت: من خیلی دوست داشتم ورزشگاهی دومی در تبریز وجود داشته باشد تا بتوانیم به صورت کامل این پروژه را به اتمام برسانیم اما طبق قراردادی که بین شرکت توسعه و پیمانکار این پروژه وجود دارد، ما حتما سعی می‌کنیم تا براساس مفاد این قرارداد، پروژه را به نحو احسن از پیمانکار تحویل بگیریم.

درستکار افزود: ما برای پیمانکار این پروژه رفع نواقص نوشته‌ایم و پیمانکار پروژه موظف است تا رفع نواقص را انجام دهد. ما یک قرارداد قانونی با پیمانکار داریم و این شرکت به لحاظ قانونی موظف است به تعهداتی که داشته است پایبند باشد.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: شرکتی که پیمانکار این پروژه است، موظف است به دلیل تاخیری که در تحویل پروژه صورت گرفته است، جریمه پرداخت کند. علاوه بر تعویض چمن، باید در بحث بازسازی برخی از نقاط ورزشگاه هم اتفاقاتی صورت بگیرد تا ما بتوانیم بعد از رفع نواقص از سوی پیمانکار، پروژه را به صورت قانونی و رسمی تحویل بگیریم.

 

ارسال نظر