دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
کد خبر39239

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز خبر داد:
آغاز انتشار نسخه انگلیسی هفته نامه تبریز

عمادی.jpg

شهریار نیوز: مدیرکل اداره روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز از آغاز انتشار نسخه انگلیسی هفته نامه تبریز در آستانه رویداد پایتختی تبریز برای گردشگری جهان اسلام در سال 2018میلادی خبر داد.

به گزارش شهریار میراعتماد عمادی با اشاره به این نسخه انگلیسی هفته نامه تبریز در مکان های گردشگری و حتی سفارتخانه ها به صورت ویژه توزیع خواهد شد، افزود: با توجه به فصل گردشگری تبریز و از سویی  احساس نیاز گردشگران انگلیسی زبان که به تبریز و ایران می آیند جهت آگاهی از جاذبه های توریستی تبریز و رویدادهای مرتبط با این کلانشهر، شهرداری تبریز تصمیم به انتشار نسخه لاتین نشریه داخلی شهرداری تبریز گرفته است.

 


وی،افزود: معرفی جاذبه های تاریخی، طبیعی، اجتماعی و فرهنگی تبریز رویکرد اصلی نشریه است و در کنار آن اتفاقات مهمی که مرتبط با مردم شهر روی می دهد نیز در این نشریه منعکس خواهد شد.
عمادی با ابراز امیدواری نسبت به انتشار نسخه های فرانسوی، عربی و ترکی استانبولی این ویژه نامه افزود: ارتقای جایگاه رسانه های تبریز متناسب با شان تاریخی و پیشینه فرهنگی این شهر به حتم خواهد توانست در ارتقای ارائه خدمات به گردشگران خارجی تبریز مفید فایده باشد.

 

از اینجا دانلود کنید

ارسال نظر