سه‌شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
کد خبر39258

احداث مجموعه تفریحی و فرهنگی رجائی شهر و پارک زمستانی توسط شهرداری منطقه ۲

IMG20282451.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۲ تبریز، گفت: عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر و اجرای پارک زمستانی پیرامون آن از سوی شهرداری منطقه ۲ تبریز با جدیت تمام و پیشرفت فیزیکی چشمگیر در حال پیگیری است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، رسول موسائی افزود: عملیات احداث مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر به همراه پارک زمستانی پیرامون آن، طبق برنامه‌ریزی به‌عمل آمده با انجام خاکبرداری محوطه پارک زمستانی از طریق سازمان موتوری در حدود ۳۰۰ هزارمتر مکعب و با پیشرفت فیزیکی چشمگیر از سوی این منطقه در حال پیگیری است.

شهردار منطقه دو تبریز در خصوص اعتبار این عملیات گفت: برای انجام خاکبرداری پارک زمستانی مجموعه تفریحی فرهنگی رجائی شهر ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

مهندس رسول موسائی درباره جزئیات این پروژه اظهار داشت: پارک زمستانی رجائی شهر با در نظر گرفتن تفریحات و سرگرمی های اوقات فراغت در هر شرایط جوی، برای استفاده مسافرین، گردشگران و شهروندان طراحی شده و عملیات احداث آن با انجام خاکبرداری در حال اجراست.

ایشان در ادامه اظهار داشت: با تسریع عملیات اجرائی قسمتی از پارک زمستانی، در صدد آماده سازی آن برای استفاده توریست ها و میهمانان کلانشهر تبریز برای تبریز ۲۰۱۸ هستیم.

مهندس رسول موسائی در تشریح مجموعه فرهنگی ورزشی رجائی شهر توضیح داد: این مجموعه که در ۶ طبقه احداث می شود، هم اکنون در مرحله سفت کاری قرار دارد.

ارسال نظر