شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
کد خبر39331

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:
آرزوی ما حضور ۲ تیم تبریزی در لیگ برتر والیبال است

عادل بناکار.jpg

شهریارنیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: امیدوارم ۲ تیم تبریزی در رقابت‌های لیگ برتر حضور پیدا کنند و آرزوی همه ما حضور دو نماینده از تبریز در لیگ برتر والیبال است.

عادل بناکار در مورد شرایط این تیم برای حضور در لیگ برتر اظهار کرد: روز یک‌شنبه جلسه‌ای برگزار خواهد شد تا وضعیت نهایی تیم والیبال شهرداری برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر مشخص شود.

وی افزود: تیم داری شهرداری پیش‌ از این قطعی شده بود اما وضعیت نهایی روز یک‌شنبه مشخص می‌شود.

بناکار در مورد اخباری که پیش‌ از این در رابطه با حضور تراکتورسازی با امتیاز شهرداری تبریز در لیگ برتر منتشر شده بود گفت: این مسئله نیز در جلسه روز یکشنبه مطرح خواهد شد اما قرار نبود امتیاز شهرداری به تراکتورسازی منتقل شود بلکه مسئولان تراکتورسازی قصد داشتند تعدادی از بازیکنان سرباز را به شهرداری بدهند که  این مسئله ظاهراً منتفی شده است. در این صورت نیز تیم با نام شهرداری تراکتورسازی در مسابقات حضور پیدا می‌کرد.

وی در مورد حضور تراکتورسازی در لیگ برتر والیبال نیز گفت: از اینکه مسئولان تراکتورسازی قصد دارند به‌عنوان یک تیم نظامی در لیگ برتر حضور پیدا کنند اصلاً اطلاع ندارم اما امیدوارم 2 تیم تبریزی در رقابت‌های لیگ برتر حضور پیدا کنند. آرزوی همۀ ما حضور 2 نماینده از تبریز در لیگ برتر والیبال است.

عادل بناکار در مورد زمان آغاز تمرینات شهرداری با توجه به تصمیم مسئولان این تیم برای حضور در لیگ برتر گفت: ابتدا باید وضعیت تیم ازنظر کادر فنی، بودجه و غیره مشخص شود تا در مورد تمرینات حرف بزنیم. بااین‌حال زمان را برای آغاز تمرینات از دست‌ داده‌ایم، امیدوارم در جلسه آتی وضعیت مشخص‌ شده و تمرینات تیم شروع شود.

ارسال نظر