شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
کد خبر39343

گئجه لر، معرف روزهای تلاش برای تبریز؛
معرفی برنامه های فرهنگی شهرداری تبریز در دور جدید برنامه گئجه لر

1.jpg

شهریارنیوز: برنامه محبوب و ریشه دار گئجه لر، در دور جدید پخش خود اقدام به معرفی خدمات و تلاشهای صورت گرفته برای فرهنگ و هنر شهر تبریز می نماید.

به گزارش شهریار، این برنامه محبوب پیش از این نیز با معرفی اقدامات صورت گرفته در راستای اعتلای فرهنگ و هنر شهر تبریز، برنامه های مختلفی را تولید نموده و روی آنتن برده بود.
حسین آذرنیا در این خصوص گفت: دور جدید برنامه گئجه لر نیز این روند به شکل متفاوتی جریان خواهد داشت و اقدامات صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز که موجب توسعه فضای فرهنگی شهر و رضایتمندی شهروندان شده است را معرفی خواهد نمود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن قدردانی از مشارکت صورت گرفته در این خصوص گفت: انتقال مطالب به مردم در جهت آشنایی ایشان با گامهایی که برای رفاه و توسعه شهر برداشته شده می تواند زمینه را برای مشارکت هر چه بیشتر ایشان فراهم آورد.
وی با اشاره به نزدیکی مناسبت مهم تبریز 2018 ابراز امیدواری نمود این برنامه بتاواند محملی برای بیان نیازها و خواسته های شهر در این سال بوده و زوایای مختلف آن را برای شهروندان بیان نماید.
آذرنیا در خاتمه ابراز امیدواری نمود با همکاری تمامی نهادها و مسئولین شهر و البته شهروندان فهیم تبریز به عنوان صاحبان اصلی شهر و مقصد تمامی خدمات و اقدامات صورت گرفته، شاهد توسعه و سربلندی تبریز عزیز بوده و شهر اولینهای ایران را در جایگاه واقعی خود ببینیم.

ارسال نظر