جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۶
کد خبر39349

برگزاری جنگ لبخند با حال و هوای امداد و نجات؛
آموزش اطفای حریق، سرفصل آموزش شهروندی در جنگ لبخند

895.jpg

شهریارنیوز: نحوه اطفای حریق و آتش نشانی، به عنوان یکی از سرفصل های مهم آموزش شهروندی، موضوع پخش پژوهشی جنگ لبخند دهمین جشنواره تابستانی تبریز بود.

به گزارش شهریار، در این وِیژه برنامه که با اجرای برنامه های فرهنگی هنری مختلفی همراه بود، آموزش های شهروندی و آگاه سازی هایی در این خصوص به سان جنگ های پیشین به شهروندان ارائه شد.

در این ویژه برنامه، همچنین آموزش های شهروندی به منظور آشنایی با مسایل شهروندی به شهروندان ارائه شد. این مسایل مفاهیمی چون شیوه های اطفای حریق توسط کارشناس مجرب سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز را شامل می شد. این آموزش شهروندی، به آموزش استفاده از کپسول آتشنشانی در حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز همراه بود.

اجرای نمایش طنز، اجرای موسیقی عاشیق و زنده، اجرای مسابقه حضور با همراهی شهروندان و کوطدکان از بخش های برنامه امروز جشن لبخند بود که با استقبال گسترده از سوی شهروندان همراه بود.

این مراسم که براساس سنتی 10 ساله همواره در فصل تابستان برگزار می شود، یکی از مستمرترین برنامه های فرهنگی و هنری است که با دربرگیری عمومی میزبان شهروندان در همه اقشار و سلایق است و می کوشد برای همه مقاطع سنی برنامه داشته باشد.

دهمین جشنواره تابستانی تبریز، قرار است با چندین برنامه متعدد و متنوع فرهنگی، میزبان شهروندان و گردشگران تبریز در فصل تابستان در پارک ها و بوستان های تبریز باشد.

ارسال نظر