شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
کد خبر39374

دیدار معاونان و مدیران منطقه 6 تبریز در مسجد علی بن ابیطالب (ع)

شهریارنیوز: معاونان و مدیران منطقه 6 تبریز با حضور در مسجد علی بن ابیطالب (ع) پای درد دل اهالی محله های خطیب نشسته و به بررسی مشکلات و خواسته های مردم پرداختند.

به گزارش شهریار به نقل از  شهرداری منطقه 6 تبریز، جمعی از معاونان و مدیران منطقه 6 بعد از نماز مغرب و عشا با حضور در مسجد علی بن ابیطالب (ع) پای درد دل اهالی محله های خطیب نشسته و به بررسی مشکلات و خواسته های مردم پرداختند.

قائم مقام شهردار و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری منطقه 6 تبریز به منظور بررسی مشکلات و مطالبات اهالی و ساکنان کوی دامپزشکی در مسجد علی بن ابیطالب (ع) حضور یافته و پای درد دل شهروندان نشستند.

دیدارهای دوره ای معاونان و مدیران منطقه 6 با شهروندان محلات مختلف به منظور ارتقای سطح همکاری های دوطرفه مابین شهروندان و مجموعه ی شهرداری، بعد از نماز مغرب و عشاء در مساجد غرب تبریز برگزار می شود.

در این جلسه که با حضور هیئت امناء مسجد محله و نیز معاونان عمران و خدمات و فرهنگی و مدیران فضای سبز و روابط عمومی حضور داشتند، مشکلات مردم منطقه و انتظارات متقابل شهرداری از شهروندان مطرح شد.

گفتنی است، براساس برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده مدیران و معاونان شهرداری منطقه 6 هر هفته در یک یا دو مسجد سطح حوزه منطقه 6 حضور داشته و به مشکلات و مطالبات اهالی و ساکنان محلات غرب تبریز رسیدگی کنند.

 

ارسال نظر