یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
کد خبر39382

شهردار منطقه ۵ تبریز:
زمین‌های والیبال و بسکتبال به مجموعه ورزشی کرکج اضافه شد

IMG_2791.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۵ تبریز از افزوده‌شدن زمین والیبال وبسکتبال به مجموعه زمین ورزشی کرکج خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۵ تبریز، یعقوب هوشیار افزود: زمین فوتبال کرکج با چمن مصنوعی و با رعایت استانداردهای فدراسیون فوتبال در محله کم برخوردار کرکج در حداقل زمان احداث و قابل بهره برداری شده است.

 شهردار منطقه پنج تبریز خاطرنشان کرد: در چهار سال اخیر پروژه هایی درقالب خدمات محله ای شامل هدایت آبهای سطحی، جدول کاری و آسفالت ریزی اساسی و احداث  یک رشته مسیر گشایی در کرکج انجام شده است.

 وی با بیان اینکه احداث پروژه ورزشی برای جوانان این محله جزو ضروریات بود اظهار داشت: مجموعه ورزشی کرکج با رعایت استانداردهای لازم از نظر ابعاد و کیفیت چمن زمین فوتبال احداث شده است.

هوشیار در این رابطه تصریح کرد : برای احداث این پروژه به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع ۱۰میلیارد ريال هزینه شده است .شهردار منطقه در ادامه گفت: زمین فوتبال کرکج پنجمین پروژه ورزشی است که در سطح حوزه احداث می شود.

وی افزود: درفضای پیرامون زمین فوتبال با آسفالت ریزی اساسی زمین هایی برای ورزش هایی همچون والیبال وبسکتبال نیز طراحی شده است . شایان ذکر است کرکج به عنوان یکی از محلات کم برخوردار تبریز در مسیر جاده تهران واقع شده و۱۰ هزار نفر جمعیت دارد.

ارسال نظر