دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
کد خبر39399

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز:
جشنواره تابستانی تبریز به یک مطالبه عمومی شهروندان تبدیل شده است

898.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: جشنواره تابستانی تبریز و برگزاری آن تبدیل به یک مطالبه فرهنگی در شهر شده است.

به گزارش شهریار، حسین آذرنیا در جنگ لبخند پارک خاقانی با بیان اینکه این جشنواره براساس سنتی 10 سال همواره در تبریز برگزار می شود، اظهار داشت: ما در تلاش هستیم ضمن ایجاد فضایی سرشار از نشاط و شادی بخشی از خدمات و وظایف شهرداری تبریز را بیان کنیم.

وی افزود: شهرداری تبریز برای نشاط اجتماعی، آباد سازی شهر و ... برنامه های متعددی دارد و در تلاش است که این خدمات را همه گیر و عمومی کند.

آذرنیا خاطر نشان کرد: شهروندان تبریزی به دلایل متعدد از تبریز شهری پرافتخار در سراسر ایران خلق کرده اند و ما در هر نقطه از ایران که باشیم، به داشتن شهروندان فهیمی چون شهروندان تبریزی بر خود می بالیم.

وی اظهار داشت: تبریز شهری است که اکثریت غالب شهروندان احساس مسئولیت شهروندی بالایی دارند و در نگه داشتن شهری سالم، تمیز، فرهنگی و آبرومند چنان که با تاریخ و فرهنگش سازگار باشد، تلاش می کنند.

وی افزود: علاوه بر این، مردم تبریز در پرورش نسلی که برای اعتلا و بلندآوازکردن تبریز کمک کند، سهمی به سزا دارند و برای آن تلاش می کنند.

در ادامه این برنامه فرمانده پلیس امنیت و تبادل فضای مجازی با ارائه توضیحاتی، در خصوص ضرورت تامین امنیت در فضای مجازی، شهروندان را به هوشیاری در خصوص استفاده از این ابزارها فراخواند.

سرهنگ محمودی با بیان اینکه آگاهی در خصوص لازم و ضروری است خاطر نشان کرد: بسیاری از اپلیکیشن ها که روی تبلت ها و گوشی های هوشمند نصب می شوند، در فرایند نصب از ما مجوز استفاده از حریم خصوصی، نظیر استفاده از گالری تصایر، آرشیو مکالمات، دوربین گوشی و .. را می گیرند.

همچنین تقدیر از عاشیق رحیم نظری و محمود کرمی دو تن از هنرمندان همراه در برگزاری یک دهه جشنواره تابستانی از دیگر بخش های برنامه بود که با استقبال گسترده همراه بود.

اجرای نمایش طنز، اجرای موسیقی عاشیق و زنده، اجرای مسابقه حضور با همراهی شهروندان و کودکان از بخش های برنامه امروز جشن لبخند بود که با استقبال گسترده از سوی شهروندان همراه بود.

این مراسم که براساس سنتی 10 ساله همواره در فصل تابستان برگزار می شود، یکی از مستمرترین برنامه های فرهنگی و هنری است که با دربرگیری عمومی میزبان شهروندان در همه اقشار و سلایق است و می کوشد برای همه مقاطع سنی برنامه داشته باشد.

دهمین جشنواره تابستانی تبریز، قرار است با چندین برنامه متعدد و متنوع فرهنگی، میزبان شهروندان و گردشگران تبریز در فصل تابستان در پارک ها و بوستان های تبریز باشد.

ارسال نظر