پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
کد خبر40516

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خبر داد:
برگزاری مراسم نکوداشت خانواده تحت عنوان" نشاط و امید "

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۴_۱۷-۳۹-۲۴.jpg

شهریارنیوز: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز گفت:همزمان با روز خانواده مراسم نکوداشت خانواده تحت عنوان" نشاط و امید " بامحوریت ورزش وسلامت خانواده برگزار می شود.

به گزارش شهریار، معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  ضمن گرامیداشت فرا رسیدن  روز خانواده با اشاره به اهمیت نقش خانواده ها در سلامت اجتماعی و فردی گفت: جامعه سالم در سلامت فرد و خانواده نهفته است و باید در این راستا گامهای اساسی برداشته شود.

حجت الاسلام احمد حمیدی  گفت: شهرداری تبریز  با توجه به جایگاه مهم تحکیم خانواده و نقش آن در کاهش آسیب‌ها، این موضوع را در راس راهبردهای اجتماعی و فرهنگی خود قرار داده و تا کنون توانسته منشا خدمات بیشماری در این حوزه باشد.

حميدي اظهارداشت: بر همين اساس و با توجه به روز نكوداشت خانواده معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري كلانشهر تبريز برنامه ریزی های لازم را جهت  برگزاري  ویژه برنامه هايي متنوع و شاد  با رویکرد ایجاد  نشاط وامید به عمل آورده است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: همزمان با روز خانواده ویژه برنامه نکوداشت  خانواده با مسابقه بزرگ قایق رانی در استخر ائل گلی ویژه خانواده های عزیزافتتاح و با مراسم نکو داشت خانواده  در ساعت 18 الی 20  ادامه خواهد یافت.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریزاز برگزاری نمایشگاه و  غرفه هاي رايگان غربالگري سلامتي، آموزشي و ورزشي  در پارک ائل گلی تبریز خبر داد و گفت: مشاوران مجرب در حوزه ي خانواده و مسائل مربوط به آن براي مشاوره رايگان با هدف ياري رساندن به شهرونداني كه نياز به راهنمايي هايي براي داشتن زندگي بهتر دارند در این غرفه ها  حضور خواهند داشت. 

گفتنی است، اين برنامه ها در محل آمفی تئاتر رو باز تفرجگاه ائل گلي تبريز از تاریخ 24 الی 26 شهریور با محوريت ورزش و سلامت خانواده برگزار خواهد شد.

ارسال نظر