چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
کد خبر40802

مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز خبر داد؛
پخش مستقیم عزاداری‌های بازار مظفریه، از تلویزیون شهری خیابان دارایی

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۷_۰۶-۱۳-۵۳.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز از پیش‌بینی برنامه‌های فرهنگی و اقدامات بصری ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی در فضای کلی شهر خبر داد.

به گزارش شهریار، میراعتماد عمادی با بیان این مطلب، خاطرنشان کرد:  به منظور امکان بهره‌مندی عموم شهروندان از فیض عزاداری‌های فاخر بازار تبریز، با هماهنگی‌های صورت‌گرفته، یک دستگاه تلویزیون شهری، در اول خیابان دارایی نصب شده است.

وی با بیان این‌که  عزاداری‌های بازار مظفریه گردهمایی تاریخی دستجات حسینی است، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود این پخش مستقیم، نقش موثری در کاهش تراکم ورودی‌های بازار و استفاده عموم شهروندان از مزیت پخش مستقیم این مراسم عظیم داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز با اجرای فضاسازی‌های لازم و پیش‌بینی ایستگاه‌های صلواتی، نقش اساسی در هدایت اجتماعات حسینی روزهای آتی خواهد داشت.

مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز، با اشاره به نقش حمایتی شهرداری تبریز از هیات و دستجات حسینی در ایام عزاداری، افزود: شهرداری تبریز طبق تعامل موثر با شورای هئیات مذهبی استان، بخش قابل‌توجهی از برنامه‌های تدارکاتی هیئت‌ها را از قبیل ارایه فضاهای تبلیغی، اهدای بنر، اهدای بسته‌های ویژه پذیرایی و سایر حمایت‌های رسانه‌ای  برعهده داشته است

 

ارسال نظر