پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
کد خبر40817

سرپرست شهرداری تبریز عنوان کرد؛
فعالیت سه‌شیفته عوامل خدمات شهری در ایام محرم/ ضرورت همکاری عزاداران در حفظ نظافت و پاکیزگی شهر

اسحقی.jpg

شهریارنیوز: سرپرست شهرداری تبریز با قدردانی از تلاش بی‌وقفه پاکبانان و عوامل خدماتی، بر لزوم همکاری شهروندان و عزاداران در حفظ نظافت و پاکیزگی شهر تاکید کرد.

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز، از آغاز ایام عزاداری ماه محرم، با پیش‌بینی برنامه‌های خدماتی، عملیات تنظیف و پاکسازی سطح شهر را به سه شیفت افزایش داده و پاکبانان و عوامل خدماتی شهرداری تبریز، به صورت شبانه‌روزی در سطح شهر فعال هستند.

وی با بیان این‌که با توجه به فعالیت مستمر پاکبنانان، شاهد کمترین تاثیر زباله‌ در سطح شهر هستیم، اظهار داشت: با توجه به برگزاری سنت حسنه نذری در جای جای شهر، توزیع بسته‌های کیسه زباله، در دستور کار سازمان مدیریت پسماندها قرار گرفته است؛ با این حال، از  دستجات و هیئات حسینی، انتظار می‌رود، عموم عزاداران را نسبت به ضرورت نظافت و پاکسازی محیط عزاداری تشویق کنند.

اسحقی ادامه داد: با توجه به احتمال کاهش دمای هوا و بارندگی‌، انباشت زباله‌های نذری و ظروف یکبار مصرف در جوی‌ها و کانال‌ها، در روزهای آتی می‌تواند مشکل‌ساز شود؛ به همین خاطر انتظار می‌رود شهروندان بیش از پیش در این مورد حساس باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 1 =