پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
کد خبر40920

دادستان عمومی و انقلاب تبریز:
جلسه‌ی بعدی دادگاه پزشک تبریزی به زودی برگزار می‌شود

IMG15332580.jpg

شهریارنیوز: دادستان عمومی و انقلاب تبریز گفت: جلسه‌ی چند روز پیش دادگاه پزشک تبریزی برای استماع شهادت شهود بود و جلسه‌ی بعدی نیز به زودی برگزار می‌شود.

به گزارش شهریار، موسی خلیل‌الهی با تاکید بر اینکه جلسه‌ی بعدی دادگاه پزشک تبریز در روزهای آتی برگزار می‌شود، اظهار کرد: رسیدگی به پرونده مراحل خاص خود را دارد.
وی ادامه داد: دادگاه محترم طی مراحل، به پرونده پزشک تبریزی رسیدگی می‌کند که در این راستا یک جلسه برای استماع شهادت شهود برگزار شده و همچنین یک جلسه مقدماتی نیز برگزار شد و یک سری مطالب مطرح شد که نیاز به استعلام داشت که استعلام شده و جواب‌هایشان نیز آمد.
 
وی ادامه داد: جلسه‌ی چند روز پیش نیز برای استماع شهادت شهود در دادگاه کیفری یک تبریز برگزار شد.
 
گفتنی است، 17 مهر ماه سال 95، پنج عضو خانواده یک پزشک تبریزی از جمله همسر، مادر، پدر، برادر و مادربزرگ دچار تنگی نفس شدند و همسر و مادربزرگ این پزشک، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند که همزمان با مرگ دو تن از اعضای خانواده این پزشک و مسمومیت سایر اعضای خانواده‌، تحقیقات ویژه جنایی برای رمزگشایی از این پرونده جنجالی انجام شد.
 
پس از مدتی با بازداشت این پزشک، پرونده وارد فاز جدیدی شد و در نهایت کیفرخواست این پرونده فروردین ماه سال جاری صادر و پرونده به دادگاه ارسال شد.

ارسال نظر