پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
کد خبر40927

پاکسازی حریم و پیرامون مهرانه‌رود توسط خدمات شهرداری منطقه ۴

1316.jpg

شهردار منطقه چهار گفت: با فروکش سیلاب، حریم و پیرامون مهرانه‌رود توسط نیروهای خدماتی منطقه پاکسازی شد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار تبریز،  اکبر امجدی با بیان اینکه پیش بینی های لازم در برابر موج بارشی صورت گرفته بود، افزود: تمامی عوامل شهرداری منطقه ۴ در آماده باش کامل بودند و بر ضرورت امدادرسانی حسب شرایط لازم تاکید شده بود.
وی با اشاره به آبگرفتگی هایی که به دنبال بارش شدید باران در برخی مناطق حوزه ایجاد شده بود، گفت: بیشترین آبگرفتگی ها به دلیل موقعیت حوزه شهرداری منطقه ۴ در قسمت پایین دست شهری بوده است که خوشبختانه با تلاش مستمر و اقدامات به موقع همه عوامل منطقه برطرف شد و وضعیت معابر به شرایط عادی بازگشت.
شهردار منطقه ۴ گفت: در پی بارندگی های اخیر و رسوب گل و لای حاصل از سیلاب، عملیات پاکسازی مهرانه رود با استفاده از تجهیزات و نیروهای تلاشگر خدماتی شهرداری منطقه چهار اجرا شد.
امجدی يادآور شد: در بارندگی های اخیر، با تمام توان نيروهای خدماتی از اولین لحظه بارندگی ها اقدامات لازم را انجام دادند تا مشكلی در معابر نداشته باشيم و گل و لای سطح شوارع نیز سریعا پاكسازی شد.
وی تاکید کرد: پاکسازی، نظافت و لايروبی انهار و جوب های خیابان های اصلی و فرعی در منطقه نیز به منظور جلوگيری از آب گرفتگی، تجمع زباله، ايجاد بوی نامطبوع و همچنین جلوگیری از مشکلات احتمالی برای شهروندان به صورت مستمر انجام می گیرد.

ارسال نظر