شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
کد خبر40937

عبدالعلی زاده استاندار اسبق آذربایجان شرقی :
همه آرزوهایم برای عینالی محقق شده است / تحول عظیم عینالی در مدت 24 سال

960714-abdolalizade (63-in).jpg

شهریارنیوز: استاندار اسبق آذربایجان شرقی گفت: سبز کردن عینالی را 24 سال قبل شروع کردیم و امروز این تفرجگاه زیبا گنجینه زیست محیطی برای امروز و فردای تبریز است.

ه گزارش شهریار، دکتر علی عبدالعلی زاده از پروژه های عمرانی در حال اجرا در عینالی از جمله سنگفرش مسیر اصلی ، حیات وحش، دریاچه داغ گؤلی و طرح جنگلکاری 200 هکتاری بازدید کرد.

عبدالعلی زاده با بیان اینکه همه آرزوهایم برای عینالی محقق شده است، بیان نمود: آنچه در سال 1372 در اندیشه ام شکل گرفته و حرکت سبز کردن این کوه آغاز شده امروز در پیامد 24 سال تلاش و کار شبانه روزی کارگران و مدیران دلسوز به بار نشسته، امید است خداوند به سربازان سازندگی ایران توفیق بیشتری بدهد تا در آینده مجموعه عینالی روز به روز توسعه یافته و الگویی برای فضاهای شهری سایر نقاط ایران گردد.
وی که از بانیان اول ایجاد تفرجگاه عینالی می باشد ضمن تقدیر از کارکنان و مدیران سازمان توسعه و عمران عون ابن علی شهرداری تبریز و تکرار چنیدن بار تشویق آفرین به آنها، گفت: حضور صمیمانه و گرم مردم با لبهای خندان که نشان از رضایت درونی آنان از سبزی کوه تاریخی عینالی و اقدامات انجام یافته در این تفرجگاه است برای همه خدمتگزاران این مجموعه سپاس و پاداش ارزشمندی است که آنرا با هیچ متاعی نمی توان مقایسه کرد.

دکتر علی عبدالعلی زاده وزیر مسکن و شهرسازی دوران اصلاحات، استاندار اسبق آذربایجان شرقی و هیئت همراه  در بازدیدی که از تفرجگاه عینالی داشتند ضمن استماع توضیحات برزگر جلالی مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری و پارک طبیعت شهرداری تبریز درخصوص اهداف و عملکرد سازمان بر توسعه امکانات رفاهی تفریحی تفرجگاه تاکید داشته و حمایت مسئولین اجرایی استان به این سازمان را به منظور ارتقای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان ضروری دانست. 

ارسال نظر