چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
کد خبر41044

سربازان در تیررس یحیی
رونمایی غیررسمی از لیست خرید تراکتورسازان

یحیی گل محمدی.jpg

شهریارنیوز: همزمان با نزدیک شدن ایام پنجره نقل انتقالات زمستانی، لیست خرید تراکتورسازان آرام آرام در حال مشخص شدن است.

در حالی که آرام آرام زمزمه های نقل و انتقالاتی زمستانی در حال آغاز شدن است، هواداران تیم تراکتورسازی مشتاقانه منتظر هستند تا ببیند تیم شان پس از پشت سر گذاشتن دو پنجره نقل و انتقالاتی با محرومیت، چه بازیکنانی را به خدمت خواهد گرفت. 

 عباس بوعذار که با نفت تهران به قهرمانی جام حذفی هم رسیده بود با مسئولان باشگاه فجر سپاسی به توافق رسید و به عنوان بازیکن سرباز به این تیم پیوست.سیدجلال عبدی بازیکن فصل گذشته سپاهان و استقلال خوزستان فصل جدید را در فجرسپاسی شیراز آغاز کرد.

عبدی بخاطر خدمت سربازی راهی شیراز شد.علی دغاغله، مدافع فصل گذشته استقلال خوزستان نیز که در لیگ برتر بازی می کرد برای انجام خدمت مقدس سربازی به فجر شهید سپاسی شیراز پیوست تا این تیم را در فصل جدید لیگ دسته اول همراهی کند.محمد پاپی هم که بازیکن سپاهان است و سرباز تراکتور شد بخاطر محرومیت عالیشاه تا نیم فصل به فجر رفت تا خدمت سربازی اش را بگذراند اما سرباز تراکتور است!

احمد نصیری، هافبک فصل گذشته برق جدید شیراز هم برای اعزام به خدمت به عضویت تیم فجر سپاسی در آمد و سعید قائدی فر بازیکن سپاهان هم سرباز فجر شد. حال از منابع آگاه خبر می رسد که این بازیکنان بخش عمده ای از لیست تراکتوری ها را در نیم فصل دوم تشکیل خواهند داد.

ارسال نظر