چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۹
کد خبر41046

تقویت حمله تراکتور با عالیشاه و پهلوان

01207839.jpg

شهریارنیوز: یحیی گل محمدی روی حضور دو بازیکن هجومی و ریزنقش در تیمش برای نیم فصل دوم حساب باز کرده است.

اگرچه جوانان تیم تراکتورسازی در غیاب بازیکنان بزرگ توانسته اند عملکرد قابل قبولی برجای بگذارند؛ اما فاکتور تجربه موضوعی است که هنوز برای این نفرات زیر 23 سال به دست نیامده و همین موضوع موجبات نگرانی یحیی گل محمدی را فراهم آورده است.

با نزدیک شدن به نیم فصل رقابت های لیگ برتر و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتورسازی، مسئولان این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید اقدام خواهند کرد. دو بازیکنی که تقریبا حضورشان در ترکیب تراکتورسازی به عنوان سرباز قطعی است، احسان پهلوان و امید عالیشاه هستند.

عالیشاه اگر چه با پرسپولیس قرارداد دارد و در تلاش است تا با دریافت کسری خدمت بتواند به جمع سرخپوشان پایتخت برگردد؛ اما بعید است این امر میسر شود؛ به همین خاطر باید حداقل تا پایان فصل هفدهم لیگ برتر در تراکتورسازی بماند. عالیشاه در تمرینات روزهای گذشته تراکتور نیز حاضر شده و کارش را با تیم شروع کرده است.

از سوی دیگر احسان پهلوان هافبک ریزنقش ذوب آهن با توجه به اینکه سنوات تحصیلی اش تمام شده است، باید از نیم فصل دوم فوتبال خود را در یک تیم نظامی ادامه دهد که شناخت و علاقه یحیی گل محمدی به سبک بازی پهلوان او را به سمت تراکتور سوق خواهد داد.

با اضافه شدن پهلوان و عالیشاه به لیست تراکتورسازی، یحیی گل محمدی می تواند نفس راحتی بکشد. حضور این نفرات بر قدرت هجومی تراکتورسازی خواهد افزود و این مساله اتفاقی خوش یمن برای یحیی محسوب می شود.

ارسال نظر