چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
کد خبر41052

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز:
خدمت بزرگی برای امروز و آینده تبریز در عینالی انجام شده است

960717-4-in.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز در بازدیدی که به همراه آقای دکتر عبدالعلی زاده از تفرجگاه عینالی داشت از بانیان ایجاد تفرجگاه و تمام مسئولان استانی و شهری که در توسعه آن نقش داشتند قدردانی کرد.

 حبیب ماهوتی در بازدید از تفرجگاه عینالی با ذکر اینکه ایجاد و توسعه تفرجگاه عینالی خدمت بزرگی برای امروز و آینده تبریز است، گفت: سرسبزی عینالی آرزوی دیرینه شهروندان تبریزی بود، اثرات مطلوب جنگلکاری و ایجاد امکانات رفاهی تفریحی که امروز شاهد آن هستیم تا سال‌ها ادامه خواهد داشت و برای نسل های بعد یادگاری ارزشمند خواهد بود.
حبیب ماهوتی با تقدیر و تشکر از بانیان و مسئولانی که در توسعه تفرجگاه عینالی نقش داشتند، بیان نمود: سالهاست برای اجرای طرح جنگلکاری و تفرجگاهی عینالی زحمات زیادی کشیده می شود بخصوص اجرای پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی و فرهنگی در 3 سال اخیر قابل تحسین است که جا دارد از تلاشگران و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون ابن علی تشکر و قدردانی نمایم. کمک برای توسعه هرچه بیشتر این تفرجگاه وظیفه هر مسئول و شهروند دلسوز می باشد بنده نیز  بعنوان یک هموطن و عاشق شهر خود، از هیچ گونه مساعدتی دریغ نخواهم کرد.
اهم کرد.

 

ارسال نظر