پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
کد خبر41067

تور سی و دوم ایران - آذربایجان؛
قهرمانی رکابزن تبریزی تیم پیشگامان یزد در مرحله چهارم

94881798343.jpg

شهریارنیوز: چهارمین مرحله از سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با قهرمانی رکابزن جوان تبریزی تیم پیشگامان یزد به پایان رسید.

مرحله چهارم سی‌و دومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان در مسیر تبریز به سرعین با قهرمانی امیر کلاهدوز از تیم پیشگامان کویر یزد به پایان رسید.

در این مرحله "امیر کلاهدوز" از پیشگامان کویر یزد با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه، "توماس لباس" از کینان ژاپن با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه و "راب رویخ" از تارتلتو بلژیک با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه به ترتیب اول تا سوم شدند.

پیراهن طلایی به "راب رویخ" از تارتلتو بلژیک رسید، "ایلیا داویدنوک" از شهرداری تبریز صاحب پیراهن کوهستان شد، پیراهن سفید به "ایلیا داویدنوک" از شهرداری تبریز رسید و "مارکو دوئتس" از بیبی دامپ هلند صاحب پیراهن سبز شد.

در نتایج تیمی مرحله چهارم سی‌ودومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان، مسیر تبریز به سرعین تیم شهرداری تبریز با ۴۸ ساعت و ۲۰ دقیقه و ۲۷ ثانیه اول شد، پیشگامان کویر یزد با ۴۸ ساعت و ۲۲ دقیقه و ۲۱ ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و تارتلتو بلژیک با ۴۸ ساعت و ۳۶ دقیقه و ۵۲ ثانیه روی سکوی سوم قرار گرفت.

ارسال نظر