پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
کد خبر41070

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز؛
والیبال شهرداری تبریز روی سکو خواهد رفت . سخن از قهرمانی سخت است

سهرابی.jpg

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز بیان کرد: با وجود پیروزی بزرگ تیم والیبال شهرداری تبریز هنوز زود است در مورد مدعی قهرمانی بودن این تیم سخن بگوییم.

میر‌معصوم سهرابی ظهر امروز در تبریز اظهار داشت: تیم والیبال شهرداری تبریز تمرینات خود را پیش از سایر تیم ها آغاز و دوره آماده‌سازی منظمی را داشته و کادر فنی مجربی داشته و بازیکنان خوبی را نیز جذب کرده است.

وی گفت: هفته نخست این تیم در تهران دست به کار بزرگی زده و پیروزی با ارزشی برابر مدافع عنوان قهرمانی به دست آورده و این تیم را در خانه‌اش مغلوب کرده است.

مدیر باشگاه شهرداری تبریز گفت: با وجود این پیروزی قابل وصف برابر تیم پیکان هنوز زود است که درباره مدعی قهرمانی بودن تیم والیبال شهرداری تبریز سخن گویم، اما آنچه مسلم است تیم شهرداری تبریز یکی از تیم‌های خوب این فصل بوده و انشاالله در پایان فصل در یکی از سکوهای اول تا سوم این رقابت ها قرار گیرد.

وی در مورد بازی سخت تیمش در هفته دوم گفت: با توجه به اینکه بازی ‌ دوم تیم نیز در تهران بود، تیم شهرداری بعد از بازی برابر پیکان در تهران ماندگار شد تا با آمادگی بیشتر به مصاف سایپا رود و پیروزی برابر این تیم نیز دور از دسترس نبوده و امیدواریم با برتری در بازی برابر سایپا، تیم شهرداری را در صدر جدول لیگ برتر در شروع مسابقات شاهد باشیم.

در هفته نخست لیگ برتر والیبال کشور تیم شهرداری تبریز در تهران برابر پیکان به برتری 3 بر 2 دست یافت. شاگردان بناکار عصر امروز در دومین بازی خود به مصاف تیم سایپا می‌روند.

تیم شهرداری تبریز در این رقابت‌ها سابقه کسب مقام سوم را دارد.


 

ارسال نظر