پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۸
کد خبر41072

دبیر اجرایی تور ایران ـ آذربایجان:
‌۱۷ نهاد برای برگزاری تور دوچرخه سواری آذربایجان همکاری دارند

ابراهیم فیروزی.jpg

شهریارنیوز: دبیر اجرایی سی و دومین دوره تور ایران ـ آذربایجان گفت: ۱۷ نهاد برای برگزاری تور دوچرخه‌سواری " تور ایران ـ آذربایجان" همکاری دارند.

ابراهیم فیروزی، دبیر اجرایی سی و دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران آذربایجان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز اظهار کرد: اگر بخواهیم این دوره از تور ایران ـ آذربایجان را با دوره‌های قبل مقایسه کنیم باید بگویم که وضعیت خیلی خوب است اما اگر بخواهیم این دوره را به صورت جداگانه بررسی کنیم باید پس از پایان تور، نظرات کارشناسان و حاضران در تور را نیز جویا شویم تا بتوانیم به جمع‌بندی نهایی برسیم ولی فعلاً می‌توان گفت وضعیت نسبت به گذشته بهتر است.

فیروزی در مورد انتقادات رکابزنان و مسئولان تیم شهرداری تبریز نسبت به مسیر و جاده‌های این دوره از تور بین‌المللی نیز گفت: ما یک کمیته فنی داریم که مسیرها را بررسی و تعیین می‌کنند. ما نیز بر اساس حرف اشخاص مسیرها را تغییر نمی‌دهیم، عظمت تور برای ما اهمیت بالایی دارد ضمن اینکه در سال گذشته نیز تور در همین مسیر برگزار شد و اگر دوستان نقد و پیشنهادی دارند ان‌شاءالله در زمان مناسب اعلام می‌کنند تا مورد برسی قرار بگیرد، قطعاً خوشحال می‌شویم که انتقادات فنی مسئولان و ورزشکاران را بشنویم. با این حال همان‌طور که گفتم جایگاه و کیفیت تور اولویت اول ما است و در همین راستا نیز حرکت می‌کنیم.

دبیر اجرایی سی و دومین تور ایران ـ آذربایجان افزود: درست است که اداره کل ورزش و جوانان استان متولی اجرای این تور است اما این اداره قطعاً نمی‌تواند به‌تنهایی از برگزاری این تور پشتیبانی کند، 17 نهاد دیگر نیز به صورت مستقیم در این مورد دخیل هستند که جا دارد از تمامی آن‌ها تشکر و قدردانی کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از نظر ما و فدراسیون جهانی، امنیت، مدیریت و استقبال از تور 3 مؤلفه اصلی و مورد توجه است که خوشبختانه در هر 3 مورد، تمام نهادها و مردم عزیز دست به دست هم داده‌اند و کارها به خوبی پیش رفته است اما این مسئله به معنی بی نقص بودن کار ما نیست و باید تلاش کنیم تور ایران ـ آذربایجان با کیفیت بیشتر و در سطح بالاتری برگزار شود.

 فیروزی در پایان ضمن اشاره به لزوم نقدپذیری گفت: برای اینکه بتوانیم سطح تور ایران ـ آذربایجان ارتقا پیدا کند باید نقدپذیر باشیم و ما هم با جان‌ودل پذیرای انتقادات سازنده هستیم. این تور مربوط به همین کشور، استان و مردم آن است و برگزاری آن هیچ منتی ندارد اما نباید با این موضوع به صورت احساسی برخورد شود. باید واقعیت‌ها را بگوییم و سعی کنیم این تور با کیفیت ادامه پیدا کند.

ارسال نظر