پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
کد خبر41084

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین:
اجتماع عظیم اربعین حسینی، فرصت ارزشمند برای معرفی پیشینه ی فرهنگی و مذهبی تبریز است

498.jpg

شهریارنیوز: معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین، با اشاره به اهمیت خواهرخواندگي تبريز و کربلاي معلي افزود: با توجه به حضور پرشور ميليون‌ها تن از شيعيان جهان در اجتماع اربعين، باید از این ایام برای معرفی پیشینه فرهنگی و مذهبی تبریز استفاده کنیم.

به گزارش شهریار، حجت الاسلام احمد حمیدی افزود: در این راستا اقداماتی انجام یافته است که از جمله آنها می‌توان به توزيع اقلام فرهنگي و نقشه‌هاي فرهنگي و گردشگري شهر تبريز همچنين اجراي تبليغات محيطي اشاره کرد که به صورت بسیار گسترده این کار انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز اظهار داشت: از ۱۱ تلویزیون شهری نیز می‌توان در امر تبلیغ استفاده کرد که از نهادهای مربوطه خواهشمندیم تیزرهای زیر ۴۰ ثانیه را در اختیار ما قرار دهند تا از این تلویزیون‌ها پخش‌کنیم.

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: خدمت‌رساني به زائران اربعين حسيني از توفيقات مهم شهرداري تبريز است که به خصوص پس از خواهرخواندگي تبريز و کربلاي معلي، تحرک و گستردگي بيشتري يافته است.

وی در پایان با بیان اینکه تبلیغات نقش اساسی در شور و اشتیاق مردم دارد افزود: جهت گیری در مورد مباحث تبلیغات فرهنگی ضروری بوده و باید تصمیمات کارشناسی شده گرفته شود.

ارسال نظر