پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۰
کد خبر41098

استاندار آذربایجان شرقی:
طرح‌های موفق عینالی، نشان‌دهنده نگاه توسعه‌محور مدیریت شهری است

960720-iiiiiiiii16.jpg

شهریارنیوز: استاندار آذربایجان شرقی با ارزشمند خواندن طرح‌های تفرجگاه عینالی گفت: اجرای طرح موفق در این تفرجگاه، از نگاه توسعه‌محر مدیریت شهری تبریز حکایت دارد.

به گزارش شهریار، مجید خدابخش که به همراه قائم‌مقام وزیر کشور از پروژه‌های تفرجگاه عینالی بازدید می‌کرد، اظهار امیدواری کرد با استمرار حمایت ها و همکاری مضاعف مسئولین استانی و شهری در آینده نزدیک شاهد توسعه هرچه بیشتر این تفرجگاه باشیم.

خدابخش در بازدید خود از دریاچه داغ گولی و نگارخانه عینالی بیان نمود: احداث دریاچه۵۴ هزار مترمکعبی  در ارتفاعات عینالی در نوع خود بی‌نظیر است و زیبایی خاصی به مجموعه عینالی بخشیده است؛ با بهره برداری از نگارخانه عینالی و ایجاد امکانات رفاهی تفریحی و اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی در نظر گرفته شده پیرامون دریاچه، این مجموعه به محلی مناسب برای تفرج مهمانان و شهروندان عزیز تبریز تبدیل خواهد شد.

وی طرح جنگلکاری ۲۰۰ هکتاری عینالی را طرحی موفق خواند و گفت: با اضافه‌شدن ۲۰۰ هکتار درختکاری به محدوده ۴۰۰ هکتاری شاهد تحولی چشمگیر در توسعه فضای سبز تفرجگاه عینالی خواهیم بود.

 استاندار آذربایجان شرقیاضافه کرد: منطقه دارای چشم انداز و طبیعت بکر زیبا و دیدنی است و علاوه بر تأثیر این طرح در تلطیف هوای تبریز و افزایش سرانه فضای سبز، موجب توسعه گردشگری در این منطقه خواهد شد.

ارسال نظر