سه‌شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
کد خبر41186

استاندار آذربایجان‌شرقی مطرح کرد؛
افتتاح برنامه‌های «تبریز 2018» به میزبانی مرکز همایش‌های بین‌المللی

گزارش تصویری: بازدید استاندار آذربایجان شرقی از مرکز همایش های بین المللی تبریز

شهریارنیوز: استاندار آذربایجان‌شرقی، مرکز همایش‌های بین‌المللی را اقدام ماندگار شهرداری تبریز در چشم‌انداز فرهنگی و اجتماعی استان خواند و افزود: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا به امید خدا شاهد افتتاح برنامه‌های گردشگری «تبریز 2018» در این مرکز زیبا باشیم.

به گزارش شهریار، مجید خدابخش در بازدید از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: در آستانه برنامه‌های گردشگری تبریز 2018، اقدامات ارزنده‌ای آغاز شده است؛ یکی از این اقدامات، پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی است که بخش قابل‌توجهی از آن اجرا شده و قطعاً پیگیری می‌کنیم تا فازهای باقی‌مانده آن با سرعت بیشتری پیگیری شود.

وی با قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز در طراحی و اجرای این پروژه گفت: با تلاش این مجموعه، شاهد احداث یک پروژه عالی هستیم؛ تلاش خود را برای تامین بودجه تکمیل پروژه به کار خواهیم می‌بندیم تا به امید خدا شاهد افتتاح برنامه‌های گردشگری تبریز 2018 در این مرکز زیبا با حضور میهمانان و گردشگران باشیم.

خدابخش در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به تاثیر پروژه در چشم‌انداز شهر اظهار داشت: در جهان امروز، کارکرد شهرداری‌ها در وهله اول مربوط به مباحث فرهنگی و اجتماعی، و در وهله دوم مربوط به حوزه‌های عمرانی و خدماتی است؛ پروژه‌ای چون مرکز همایش‌های بین‌المللی، یک اقدام برجسته در برنامه‌های مدیریت شهر به شمار می‌رود که نقش آن، در توسعه فرهنگی شهر و ارائه آموزش‌های عمومی، حایز اهمیت خواهد بود.

استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: دولت و مدیریت استان، قطعاً حامی این رویکرد است و به لحاظ نرم‌افزاری نیز در آینده، پشتیبان برنامه‌های این مرکز خواهد بود.

گفتنی است استاندار آذربایجان‌شرقی به همراه معاون عمرانی خود، در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز حضور یافته و در جریان نحوه اجرا و پیشرفت فازهای تکمیلی این پروژه قرار گرفت.

سرپرست شهرداری تبریز و تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 0 =