سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
کد خبر41314

تراکتورسازی نقره داغ شد

آرم تراکتور.jpg

تیم تراکتورسازی تبریز به خاطر توهین به داور و بازیکنان حریف از جمله محسن فروزان (مسبوق به سابقه) باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تخلفات تیم‌ها در هفته نهم لیگ برتر و سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز در لیگ دسته یک صادر کرد که به شرح زیر است:

دیدار دو تیم فوتبال سایپا تهران و سپیدرود رشت برگزار و از سوی حسین کعبی، بازیکن تیم سپیدرود رشت تخلفاتی مبنی بر درگیری لفظی و برخورد زننده با یکی از مسئولین ورزشگاه رخ داد. وی طبق ماده ۷۰ آیین‌نامه انضباطی به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
علی نظرمحمدی، سرمربی تیم سپیدرود رشت هم به خاطر فحاشی به بازیکن خودی باید مبلغ ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)
تیم صنعت نفت آبادان به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر پرتاب نارنجک به زمین (مسبوق به سابقه) در دیدار برابر نفت تهران، به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
مسابقه تیم‌های تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم در حالی برگزار شد که از سوی علیرضا پژمان، مربی تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور که باعث اخراجش شد، صورت گرفت. وی به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین تیم تراکتورسازی تبریز به خاطر توهین به داور و بازیکنان حریف از جمله محسن فروزان (مسبوق به سابقه) باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)
دیدار دو تیم پدیده مشهد و ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد. تیم پدیده مشهد به خاطر فحاشی تماشاگرانش منتسب به داور، کمیته داوران و سرمربی حریف طبق بند ۳ ماده ۷۹ باید مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
همچنین تیم پدیده مشهد به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری در این دیدار به پرداخت ۴۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
در مسابقه تیم‌های استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران، تماشاگران تیم استقلال خوزستان اقدام به پرتاب سنگ کردند که منجر به توقف بازی به مدت یک دقیقه شد. تیم استقلال خوزستان باید مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی برای تخلف تماشاگران پرداخت کند.
گفتنی است، تیم استقلال خوزستان به خاطر ورود تماشاگر به زمین بازی که باعث شد تا این دیدار با تاخیر آغاز شود، به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
موسی کولیبالی، بازیکن تیم استقلال خوزستان هم به دلیل لگد زدن به بطری آب پس از اخراج باید مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
تیم سپاهان اصفهان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داور بازی در دیدار برابر سیاه‌جامگان خراسان، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی پس از بررسی درخواست رسول خطیبی، سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز مبنی بر تعلیق یک جلسه محرومیت و اجازه همراهی تیم خود اعلام کرد، با توجه به پرداخت جریمه نقدی ۵۰ میلیون ریال و تحمل ۳ جلسه محرومیت از ۴ جلسه، کمیته انضباطی با درخواست رسول خطیبی مبنی بر درخواست تعلیق یک جلسه محرومیت باقیمانده موافقت کرد.
بر همین اساس یک جلسه محرومیت باقیمانده سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز از تاریخ ۲۹ مهرماه ۹۶ به استناد ماده ۵۱ و ۵۹ آیین‌نامه انضباطی به مدت ۶ ماه به حالت تعلیق درآمد و در صورت تکرار تخلف در مسابقات بعدی، از محرومیت تعلیق رفع اثر خواهد شد.

ارسال نظر