پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
کد خبر41469

توسط شهرداری منطقه ۴ اجرا می‌شود،
بهسازی عابرپیاده مقابل مسجدحاج‌شفیع با استفاده از طرح کیوبیک

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۲_۰۱-۴۸-۰۱.jpg

شهریارنیوز: معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار منطقه ۴ تبریز، از اجرای طرح عابرپیاده مقابل مسجد حاج شفیع در کوی شهریار با استفاده از طرح کیوبیک خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، رحیم سیاهی گفت: مسجد حاج شفیع در کوی شهریار، از مساجد زیبا و قدیمی در منطقه است که محوطه مقابل آن، نیازمند سامان‌دهی و زیباسازی بود؛ به همین خاطر، طی یک اقدام ابتکارآمیز، محدوده عابرپیاده در مقابل این مسجد برای نخستین‌بار با استفاده از طرح کیوبیک اجرا شده است.
وی با اشاره به مزیت‌ها و ویژگی‌‌های این تکنیک، تصریح کرد: زیبایی، استحکام بالا، مقاومت در برابر سایش و فشار و تاثیرات بارندگی، قابلیت ترمیم، دفع سریع آب‌های سطحی و عدم لغزندگی از ویژگی‌های مهم طرح کیوبیک است که با هزینه‌ای کمتر نسبت به سایر روش‌ها اجرا می‌شود.
سیاهی خاطرنشان کرد: سعی داریم در برنامه‌های بهسازی و روسازی‌ معابر سطح منطقه، در کنار توجه به اصل صرفه‌جویی، برخی ایده‌های متنوع را نیز عملی کنیم. 
معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهردار منطقه ۴ تبریز، گفت: طرح عابرپیاده مقابل مسجد حاج شفیع در کوی شهریار با استفاده از طرح کیوبیک در وسعت ۸۴ مترمربع اجرا شده است.

ارسال نظر