دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
کد خبر41516

پیام 3 دقیقه‌ای عثمانلی را از قعر جدول نجات داد؛
درخشش صادقیان برابر فنرباغچه در بازی اول

01251856.jpg

شهریارنیوز: هافبک ایرانی عثمانلی اسپور با وجود حضور تعویضی برابر فنرباغچه روی گل تساوی بخش تیمش تاثیر گذاشت.

در یکی از مسابقات هفته یازدهم سوپر لیگ ترکیه تیم عثمانلی اسپور در حالی که پیام صادقیان را روی نیمکت داشت از ساعت ۲۰ امشب در عثمانلی استادیوم آنکارا میزبان فنرباغچه بود.

عثمانلی اسپور که از ابتدای فصل قعرنشین سوپر لیگ ترکیه بوده در دقیقه ۷ گل اول بازی را از جیولیانو دریافت کرد که نتیجه یک بر صفر به سود فنرباغچه تا لحظات پایانی پابرجا مانده بود اما حضور پیام صادقیان سرنوشت را برای عثمانلی اسپور تغییر داد.

صادقیان که بعد از پیوستن به عثمانلی اسپور تنها در دو بازی روی نیمکت نشسته بود و دور از فهرست قرار داشت، امشب برای سومین مرتبه جزو نفرات ذخیره قرار گرفت اما برای نخستین بار در این فصل به کار گرفته شد و از دقیقه ۸۶ به جای رحیم لاوال نیجریه‌ای به زمین رفت.

پیام صادقیان کمتر از سه دقیقه پس از حضورش در زمین با سرعت بالا از سمت چپ نفوذ کرد که ضربه زمینی پای چپ او از داخل محوطه جریمه را ولکان دمیرل، دروازه‌بان فنرباغچه درازکش برگشت داد تا آمینو عمر در ریباند به راحتی کار ناتمام هافبک ایرانی را تکمیل کند و گل تساوی عثمانلی اسپور را بزند.
 


یاران صادقیان با حفظ نتیجه یک بر یک تا پایان مسابقه برابر حریف قدرتمند و مطرحشان توانستند ۸ امتیازی شوند و در یازدهمین بازی فصل از قعر جدول نجات پیدا کنند و با یک پله صعود در جایگاه هفدهم بایستند.

صادقیان حالا با این عملکرد می‌تواند امیدوار باشد در بازی‌های آینده به ترکیب عثمانلی اسپور هم برسد.

ارسال نظر