دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
کد خبر41524

لیگ برتر بسکتبال:
بازی بالانشینان در تبریز

گزارش تصویری:تمرینات تیم بسکتبال شهرداری تبریز

شهریارنیوز: با گذشت سه هفته از شروع رقابت های لیگ برتر بسکتبال، تیم ها شش بازی برگزار کردند و امروز در دیدار هفتم رودرروی هم قرار می گیرند.

در بازی های امروز شهرداری تبریز و پتروشیمی بندرامام در تبریز به میدان می روند. این یکی از مهم ترین دیدارهای این هفته است، اما با تفاوت فراوان تیم خوزستانی با دیگر حریفان به نظر نمی رسد اتفاق خاصی در آن بیفتد.

تیم تبریزی به لطف یک بازی و یک اختلاف امتیاز بیشتر در صدر جدول است و مدافع عنوان قهرمانی بعد از یک هفته استراحت می خواهد به جایگاهش بازگردد.

در گرگان تیم یس آل، میزبان رعد پدافند هوایی خوزستان است. یس آل یکی از دو تیم بدون برد این فصل از مسابقات است و به همین دلیل در قعر جدول رده بندی قرار دارد.

البته رعد پدافند هم اوضاع خوبی ندارد و با یک برد از شش بازی در رده بندی 9 تیمی هفتم است. با این اوصاف این دیدار و امتیاز آن برای هر دو تیم مهم است و البته برای میزبان مهم تر.

در تهران دو دیدار برگزار می شود. ابتدا مهرام و دانشگاه آزاد به میدان می روند. دو تیم قدیمی و همیشه مدعی در ادوار قبلی لیگ برتر بسکتبال که در این فصل با صدر جدول فاصله دارند. دانشگاه آزاد با یک برد و یک امتیاز کمتر از مهرام، پایین تر از این تیم قرار دارد.نیروی زمینی میزبان شهرداری گرگان است.

به نظر می رسد گرگانی ها به زمان حسینی، سرمربی خود یک هفته استراحت دادند و شاید او بازی امروز تیمش را هدایت نکند.

ارسال نظر