چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
کد خبر41602

گام‌به‌گام با خدمات محله‌ای شهرداری منطقه ۷ تبریز ،
طرح ساماندهی، آبروسازی و آسفالت ریزی کوچه شهید علیزاده اشرفی لاله به پایان رسید

02.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: عملیات ساماندهی، آبروسازی و آسفالت ریزی کوچه شهید علیزاده اشرفی لاله توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه به پایان رسید.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی همکاران این شهرداری در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی محل ، عملیات جدول گذاری، ساماندهی، اصلاح آبروها و آسفالت ریزی اساسی کوچه شهید علیزاده واقع در اشرفی لاله به پایان رسید.

شهردار منطقه افزود: به منظور ساماندهی این کوچه ۳۵۰۰ متر مربع آسفالت ریزی و ۴۰۰ متر طول جدول گذاری توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه صورت گرفته است.

فرخی تصریح کرد: ساماندهی و بهسازی محلاتی از سطح منطقه که سال هاست هیچ توجهی به مشکلات آن نشده از جمله برنامه های اولویت دار این شهرداری است  و در این راستا از همکاری و همیاری اهالی منطقه نیز قدردانی می‌کنیم.

وی گفت: اهالی این کوچه ها چندین سال بود که با مشکلات عدیده ای در این محل روبرو بودند که وضعیت نامناسب بهداشتی در این محل باعث ایجاد مشکلات فراوانی شده بود که خوشبختانه امروز شاهد مرتفع شدن این مسایل در این محل هستیم.


ارسال نظر