چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
کد خبر41609

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تبریز در موکب جنت الحسین عنوان کرد:
خدمت و همگرایی ارزشمند شهرداری تبریز در گردهمایی بزرگ اربعین

گزارش تصویری: اعضای شورای شهر در جمع خادمان موکب جنت الحسین و غرفه ویژه تبریز 2018

شهریارنیوز:شهرداری تبریز در سال‌های اخیر به همگرایی ارزشمندی در خدمت به اجتماع اربعین در محتوا و کیفیت رسیده است.

به گزارش شهریار، دکتر فریدون بابایی‌اقدم با حضور در موکب جنت الحسین شهرداری تبریز در کربلا، در گفت‌وگو با خبرنگار شهریار، با تاکید بر اینکه شهرداری تبریز در سال‌های اخیر به همگرایی ارزشمندی در خدمت به اجتماع اربعین در محتوا و کیفیت رسیده است اظهار کرد: از این رو نقش موثر و راهبردی شورای اسلامی شهر تبریز در جهت خدمت به شهروندان تبریزی و هموطنان از ضروریات به نظر می‌رسد.

وی با اشاره به این که تبریز در قرون گذشته نخستین پایتخت جهان تشیع بوده افزود: تبریز و کربلا می توانند با تکیه بر این اشتراکات ، همکاری های خود را افزایش داده و به الگوی توسعه روابط تبدیل شوند.

این عضوشورای شهر تبریز انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید از ظرفیت های کربلا هم در این رویداد استفاده کنیم که اربعین مهمترین ظرفیت برای تبلیغ بین مسلمانان است و شهرداری تبریز در موکب مستقر خود در کربلا توانسته این ظرفیت بالفعل را به بالقوه تبدیل کند.

دکتر بابایی‌اقدم با تاکید بر اینکه شهرداری تبریز و شهرداری کربلا به دلیل خواهر خواندگی بین دو شهر می توانند بیش از این در کنار همدیگر باشند ادامه داد: در دیداری که اعضای شورای شهر اعزامی به کربلا با یکی از مدیران شهری کربلا داشتیم، بر آمادگی تبریز برای گسترش روابط شهری با کربلا تاکید کردیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر