چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
کد خبر41612

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز خبر داد:
 تمهیدات ویژه سازمان مدیریت پسماند در ایام عزاداری اربعین حسینی 

پاکبان در تاسوعا و عاشورای حسینی سطح منطقه یک را تمیز نگه داشتند (12).jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از  تمهیدات ویژه سازمان مدیریت پسماند در ایام عزاداری اربعین حسینی خبر داد.

به گزازش شهریار، علیرضا اصغری، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی گفت :نظافت و پاکیزگی شهر در ایام عزاداری عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) نیازمند همکاری شهروندان و هیئات مذهبی است . 

اصغری گفت: سازمان مدیریت پسماند با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه هشت ، طبق سنوات گذشته و همچنین ایام عاشورا و تاسوعای حسینی برنامه های ویژه پاکسازی و آموزش شهروندی را در بازار بزرگ تبریز دارد . 

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز ادامه داد: در آستانه ماه محرم جلسات هم فکری و همکاری با فعالان مذهبی برگزار شده بود که خوشبختانه در این زمینه همکاری بسیار نزدیکی با سازمان مدیریت پسماند داشته و دارند، و به امید خدا عزاداری اربعین در محیطی تمیز و زیبا فراهم میشود . 

وی با اشاره به اینکه در طول مسیر عزاداری هیئات حسینی در بازار تبریز کیسه های مخصوص پسماند تر  و همچنین کیسه باکس های پسماند خشک نصب شده است، ادامه داد: در طول مسیر عزاداران حسینی و اطراف بازار بزرگ بنر های جهت آگاه سازی و اموزش شهروندی در راستای مدیریت اصولی پسماندها نصب شده است . 

اصغری با تاکید بر ضرورت حفظ زیبایی و نظافت شهر از سوی تمامی شهروندان گفت: عوامل خدماتی ، ناظرین سازمان پسماند و پاکبانان با لباس های مخصوص، جهت پاکسازی در اسرع وقت حضور خواهند داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: با توجه به همکاری سازمان پسماند و شهرداری منطقه هشت و همچنین هیئات مذهبی ، انتظار میرود همزمان با توزیع نذری ، جمع آوری زباله به عنوان یک اقدام شهروندی و خداپسندانه در روز اربعین لحاظ شود .

ارسال نظر