پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
کد خبر41634

همزمان با اربعین حسینی و به همراه نماینده ولی‌فقیه در استان،
شهردار تبریز در منزل شهید مدافع حرم حضور یافت

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۹_۱۳-۰۷-۱۲.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز در منزل شهید مدافع حرم «وحید فرهنگی» حضور یافته و با خانواده این مجاهد راستین جبهه جهانی انقلاب دیدار کرد.

به گزارش شهریار،  همزمان با اربعین حسینی(ع) نماینده معزز ولی‌فقیه در استان، استاندارآذربایجان‌شرقی و شهردار تبریز با حضور در منزل شهید فرهنگی، شهادت وی را به خانواده‌اش تبریک و تسلیت گفتند.

حجت‌الاسلام‌والمسلین آل‌هاشم در این دیدار، خاطرنشان کرد: فراق شهید بسیار دشوار است اما عزت و صلابت این عزیز و سایر شهدای اسلام و انقلاب، جاودانه است.

شهردار تبریز نیز ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید فرهنگی تاکید کرد: تبریز و آذربایجان به رشادت جوانان مدافع حرم و شهدای جبهه جهانی مقاومت افتخار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: صلابت و آرامش کشور را مرهون جوانانی هستیم که کیلومترها دورتر از مرزها، به دفاع از تمامیت ارضی و اعتقادی برخاسته‌اند.

در این دیدار که در فضایی معنوی برگزار شد، یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ذکر مصیب پرداخت.

شهید فرهنگی، در روزهای اخیر، بر اثر انفجار مین در ادلب سوریه به فیض شهادت نایل شده و نام خود را به عنوان هجدهمین شهید مدافع حرم از آذربایجان‌شرقی ثبت کرد.

مراسم استقبال از پیکر شهید مدافع حرم وحید فرهنگی روز شنبه ساعت ۱۱:۳۰ در سالن حجاج فرودگاه تبریز برگزار می‌شود. مراسم تشییع نیز یکشنبه ساعت ۱۰:۳۰ از میدان شهدای تبریز خواهد بود.

ارسال نظر