پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
کد خبر41640

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز عنوان کرد:
احداث محل دائمی موکب جنت الحسین شهرداری تبریز در کربلا

طالب نژاد

شهریارنیوز: آتش نشانی تبریز با دفاع مدنی شهرکربلا به صورت هماهنگ در شرف انجام اقداماتی است تا زمینه ساز ایجاد محل ثابت و مناسبی درکربلا جهت احداث دائمی موکب شهرداری تبریز شود.

به گزارش شهریار، داود طالب نژاد با اشاره به جمعیت ده ها میلیونی زائرین در کربلا افزود : با وجود خیل عظیم جمعیت، مجموعه خدمات ایمنی وآتش نشانی تبریز توانسته است در کنار مدیریت شهری کربلا  حضور یافته و مشغول ارایه خدمات باشد.

وی افزود : امسال آتش نشانی تبریز نیز توفیق یافته در کنار آتش نشانان کربلا خدمت رسانی به زایرین اربعین را بر عهده داشته باشد.

داوود طالب‌نژاد، افزود :در سال‌های اخیر، ارایه خدمات ویژه در مراسم‌ها و اجتماعات خاص مذهبی از جمله اربعین حسینی، بخش مهمی از برنامه ریزی هایی بوده است که شهرداری تبریز آن را در دستور کار خود داده است و امسال همچون سال گذشته با مدیریت مدنی کربلا ارتباط خوبی بر قرار کرده ایم و ادامه این همکاری ها بسیار با ارزش خواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیتهای مناسب همکاری با مجموعه آتش نشانی کربلا افزود: در آستانه سال ۲۰۱۸ می توان اقدامات گسترده ای با توجه به همکاری های فی مابین داشت.

گفتنی است اجرای کارگاه‌های آموزشی  آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در دانشگاه جامع علمی و کاربردی آتش نشانی تبریز، تبادل تجربه های فی مابین کاری  از مواردی است که بعد از خواهر خواندگی تبریز و کربلا بین آتش نشانی تبریز و مدیریت دفاع مدنی کربلا بسته شده است.

 

ارسال نظر