شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
کد خبر41651

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز:
خدمت رسانی 150 پاکبان تبریزی در مسیر زائران اربعین

اصغری پسماند.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کلان شهر تبریز از اعزام و خدمت رسانی تعداد 150 نفر از پاکبانان این مجموعه به زائران حماسه بزرگ اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلا خبر داد.

به گزارش شهریار، علیرضا اصغری با اعلام این مطلب گفت: علی رغم اعزام این تعداد پاکبان به کشور عراق، امر تنظیف معابر شهر تبریز بدون هیچ مشکل تداوم و انجام شد.

علیرضا اصغری افزود: لذا با برنامه ریزی های دقیق و نظارت شبانه روزی سازمان مدیریت پسماند، هیچ گونه مشکلی از باب جمع آوری زباله، تنظیف و رفت و روب مناطق مختلف به وجود نیامده و غیبت تعداد قابل توجهی از زحمتکشان شهر به سبب حضور در کربلای معلی احساس نگردید.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهارات خود ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهرداری منطقه 8 در بازار بزرگ تبریز پرداخت و اضافه کرد: خوشبختانه در مسیر دستجات حسینی با نصب بنرهای آموزشی و آگاه سازی عمومی در امر مدیریت پسماند و نیز نصب کیسه های مخصوص پسماند خشک، شاهد پاکیزگی و بهداشت معابر بزرگترین بازار سرپوشیده جهان بودیم که نشانگر اشرافیت شهروندان به مقوله تجمیع پسماند دارد.

اصغری در خاتمه، حضور منظم پاکبانان در مجموعه بازار بزرگ تبریز را بسیار مهم ارزیابی نمود و تاکید کرد: حضور این زحمتکشان در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، موجب پاکیزگی بازار تبریز گردید که با حجم عظیمی از نذورات مردم همراه بود و با موفقیت به پایان رسید.

ارسال نظر