شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
کد خبر41664

با دستور شهردار تبریز،
عملیات تسطیح و آماده‌سازی پارک ستارخان آغاز شد

IMG_2294.JPG

شهریارنیوز: با دستور شهردار تبریز عملیات تسطیح و آماده سازی احداث پارک ستارخان در فضایی به وسعت ۵هزارمترمربع توسط شهرداری منطقه ۴ آغاز شد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه چهار  تبریز، اکبر امجدی، شهردار منطقه ۴ تبریز با اعلام این خبر گفت: توسعه پارک ها و بوستان های محله ای بویژه در مناطق کم برخوردار برای ارتقای شرایط زیست محیطی و فراهم کردن محیط های شاداب برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت شهروندان از اهمیت فراوانی برخوردار بوده که مورد تاکید مدیریت شهری است.
وی ادامه داد: به همین منظور و با دستور شهردار کلانشهر تبریز، عملیات تسطیح و آماده سازی احداث پارک ستارخان در فضایی به وسعت ۵هزارمترمربع مترمربع آغاز شد.
شهردار منطقه ۴ اظهار داشت: توزیع عادلانه خدمات و منابع بین محلات مختلف شهری و دستیابی برابر شهروندان به امکانات، عدالت اجتماعی را در پی دارد و زمینه ساز توسعه متوازن شهری است.
امجدی با تاکید بر اینکه افزایش رضایتمندی مردم از خدمات شهرداری مورد تاکید دکتر شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز است، بیان کرد: اعتماد مردم نسبت به مدیریت شهری با توزیع عادلانه سرانه های خدماتی در محلات افزایش می یابد.
گفتنی است چهار پارک و بوستان محله ای دیگر در خیابان حجتی؛ پشت آپارتمان های کاج، روبروی سبزه میدان، فیضیه؛ خیابان شهید سربازی و جنب پل تاریخی آجی چای توسط شهرداری منطقه ۴ در حال اجراست که بزودی به بهره برداری می رسد.

ارسال نظر