سه‌شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
کد خبر41711

بازدید سفیر ایران در ارمنستان از غرفه سازمان فناوری اطلاعات

1.jpg

شهریارنیوز: سفیر کشورمان در ارمنستان از غرفه سازمان فناوری اطلاعات در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی بازدید کرد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، دکتر سجادی ضمن بازدید از غرفه سازمان به ظرفیت ها و پتانسیل های تبریز در انجام امورات فناوری ، اقتصادی و فرهنگی با ارمنستان اشاره کرد و این ظرفیت ها را در استان های همجوار بعنوان یک مزیت برشمرد.

 وی خاطرنشان کرد: فناوری های ارائه شده در این نمایشگاه نشان از پتانسیل بالا در تبریز دارد و موقعیت جغرافیایی ارمنستان را به عنوان دروازه ای برای ورود کالا و خدمات فنی مهندسی ایرانی به حوزه اوراسیا به ویژه روسیه دانست.

در این بازدید مدیرعامل سازمان فناوری شهرداری تبریز، با ارائه گزارش و معرفی فناوری های به کار گرفته شده در ارائه خدمات به شهر تبریز،امکان ایجاد ارتباط با کشور های همسایه را به عنوان یک مزیت در جهت ورود تکنولوژی و بهره مندی از دانش و تولید دانش های بومی دانست.

در پایان سفیر کشورمان افزود: با موافقت استاندار محترم آذربایجان شرقی مقرر شده  دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در تبریز به عنوان هماهنگ کننده همکاری های اقتصادی بین استان های دو کشورفعالیت کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 8 =