چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
کد خبر41722

بازدید شهردار تبریز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی،
پیوند «علم و عمل» ضامن کیفی‌سازی برنامه‌های اجرایی شهر است

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۴_۰۸-۰۶-۴۵.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز در بازدید از پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، بر لزوم بهره‌گیری از ابتکارات و ایده‌های علمی در حوزه‌های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج ‌شهین‌باهر در این بازدید، خاطرنشان کرد: هوشمندسازی سیستم، اصلاح هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، از ضرورت‌های مهم ساختاری در شهرداری‌های کشور است که قطعاً با راهکارهای سنتی و منسوخ حاصل نخواهند شد.

‌شهین‌باهر اضافه کرد: امروز در بخش های مختلف خدماتی و عمرانی شهر، نیاز مبرم به پیوند علم و عمل داریم و امیدواریم با نقش‌آفرینی دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی، به سمت کیفی‌سازی برنامه‌های اجرایی شهر پیش برویم.

وی نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی را در همین ارتباط ارزشمند خواند و افزود: این نمایشگاه در پنجمین دوره فعالیت خود، مجموعه‌ای از ایده‌های علمی را گرد هم آورده است و از این حیث ارزشمند است؛ دستاوردهای نمایشگاه باید وارد حوزه عمل شود که این امر نیازمند تلاش اصحاب علم و حمایت مدیران اجرایی است.

شهردار تبریز در جریان بازدید خود، همچنین با صاحبان ایده‌های عملی گفتگو کرده و در جریان خلاقیت‌ها و فناوری‌های این نمایشگاه قرار گرفت.

در ادامه بازدید، احمد فیضی مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تبریز به عنوان مسئول بخش مدیریت شهری در این نمایشگاه ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمانی،دستاوردهای جدید،  برنامه های آتی و اهداف سازمانی را نسبت به نقش آفرینی این سازمان در توسعه خدمات شهر هوشمند و شهرداری الکترونیکی به شهردار تبریز ارائه کرد.

شهرداری تبریز با ارایه آخرین دستاوردها و تجارب اجرایی در پنج حوزه معاونت شهرسازی و معماری، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه، سازمان مدیریت‌ پسماندها، سازمان پارک‌ها و فضای‌سبز، سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات، در  پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی حضور یافته است.

ارسال نظر