پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
کد خبر41756

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز خبر داد :
ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده و فاقد معاینه فنی در سطح معابر و اعمال قانون

تاکسی.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز و حومه از رانندگان تاکسی و مالکان خودروهای فرسوده درخواست کرد نسبت به اخذ معاینه خودرو اقدام نمایند.

به گزارش شهریار، فرج جلالی گفت: با توجه به اعمال قانون تخلفات راهنمایی توسط دوربین های هوشمند سطح شهر و در جهت جلوگیری از برخورد سلبی و اعمال قانون توسط مسئولین ذیربط رانندگان وسایط حمل و نقل عمومی نسبت به اخذ برگه معاینه فنی و همچنین رعایت قانون و مقررات از جمله بستن کمبرند ایمنی و اقدام کنند.
وی افزود: در راستای کاهش آلودگی هوا و همچنین رعایت قانون، استفاده از کمر بند ایمنی توسط رانندگان خودروها و نیز ممنوعیت تردد خودروهای فرسوده و فاقد معاینه فنی در سطح معابر شهر ضرورت خواهد داشت.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: با توجه به فعالیت خودروهای مکانیزه ثبت تخلفات در شهر، پلیس با بهره‌ گیری از آن ، قادر است با سرعت و دقت بیشتری و به صورت کاملاً مکانیزه، توقف خودروها در معابر شهر را کنترل کند. 
فرخ جلالی در پایان افزود:  به اطلاع رانندگان محترم تاکسی ها و خودروهای فرسوده عمومی و فاقد معاینه فنی می رساند نسبت به رفع موانع فوق در اسرع وقت اقدامات لازم انجام گردد.a

ارسال نظر