جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
کد خبر41770

بازدید شهردار تبریز و استاندار آذربایجان‌شرقی از پروژه بیمارستان مردانی‌آذر؛
مهندس شهین‌باهر: همکاری با فعالان عرصه نیکوکاری، درخشان‌ترین وجه برنامه‌های مشارکتی است

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۷_۱۱-۰۱-۱۱.jpg

شهریارنیوز: استاندار آذربایجان‌شرقی و شهردار تبریز به همراه حاج کریم مردانی‌آذر، خیّر نام‌آشنای تبریزی، صبح جمعه، از پروژه بیمارستان مردانی‌آذر در شهرک خاوران بازدید کردند.

به گزارش شهریار، مهندس شهین‌باهر، شهردار تبریز در حاشیه این بازدید، با قدردانی از خیّر بیمارستان‌ساز، خاطرنشان کرد: نام نیک برادران مردانی آذر و همت ارزنده ایشان در رفع نیازهای شهر جاودانه است.

وی اضافه کرد: نقش‌آفرینی خیران، علاوه بر توسعه زیرساخت‌های فیزیکی، در گسترش فرهنگ نیکی و نوع‌دوستی نیز نقش اساسی دارد.

شهردار تبریز همچنین از اهتمام ویژه شهرداری در همکاری با فعالان عرصه نیکوکاری خبر داد و تاکید کرد: همکاری با خیران، درخشان‌ترین و مانگارترین وجه از برنامه‌های مشارکتی است که در ردیف‌‌های مهم برنامه و بودجه لحاظ خواهد شد.

دکتر خدابخش، استاندار آذربایجان‌شرقی در این بازدید، از زحمات و تلاش های ارزشمند خانواده مردانی آذر قدردانی کرد و گفت: خیرین، قهرمانان و نخبگان واقعی استان هستند و ورود خیرین به حوزه سلامت در کنار سایر حوزه ها، نویدبخش است.

حاج کریم مردانی آذر، خیر مدرسه‌ساز و بیمارستان‌ساز نیز در این بازدید، گفت: جامعه، خانواده بزرگ تک‌تک ماست و به نوبه خود، خدا را شاکرم که توفیق یافته‌ام همواره در راه خدمت به مردم گام بردارم.

احداث بیمارستان تخصصی زهرا مردانی آذر،  در زمینی به وسعت ۵۲ هزار مترمربع در شهرک خاوران سرعت گرفته‌است.

تکمیل این بیمارستان ۵۵۰ تختخوابه، نقش چشمگیری در رفع نیازهای درمانی بیماری‌های کودکان خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود دستاوردهای ارزنده این بیمارستان علاوه بر استان آذربایجان‌شرقی، در خدمت سایر شهرهای معین و حتی برخی کشورهای همجوار باشد.

ارسال نظر