شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
کد خبر41781

شهردار منطقه ۸ تبریز:
عملیات عمرانی خیابان شهید رضانژاد تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود

3.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۸ تبریز، پروژه زیرسازی و آسفالت‌ریزی کانال خیابان شهید رضانژاد را نیاز مبرم عمرانی و ترافیکی مرکز شهر خواند و گفت: شهرداری منطقه ۸ تمام تلاش خود را برای تکمیل فاز نهایی این پروژه به کار گرفته‌است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۸ تبریز، محبوب تیزپاز با بیان این مطلب اظهار داشت: خیابان شهید رضانژاد، از طرح‌های مهم تملک و مسیرگشایی شهر در دو دهه اخیر است که نقش موثر در رفع گره ترافیکی مرکز شهر داشته‌است؛ با این حال، این پروژه مهم در گذشته، بدون توجه به ضرورت زیرساخت های آن صورت گرفته است.
 وی با بیان این‌که این نقص فنی، ممکن بود موجب اتفاقات ناگوار و تصادفات مختلف شود، خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۸ تبریز به منظور رفع همین نقص، فاز اول و دوم عملیات عمرانی کانال شهید رضانژاد به پایان رسیده و فاز نهایی آن نیز در حال تکمیل است.
شهردار منطقه ۸ تبریز، در توضیح زمان‌بر بودن این پروژه، یادآور شد: پروژه کانال‌کشی خیابان شهید رضانژاد، پیش از بازگشایی و عبور تاسیسات، با کمترین هزینه و با سرعت زیاد می‌توانست اجرا شود؛ اما متاسفانه امروز این پروژه با توجه به تراکم ترافیکی مسیر، اجرای تاسیسات زیرزمینی برق، گاز، مخابرات، آب و فاضلاب به کندی پیش می‌رود.
 تیزپاز فقدان مدیریت واحد شهری،دشواری‌های‌ هماهنگی با دستگاه‌های خدمات‌رسان و محدودیت‌های مالی شهرداری منطقه ۸ را از دیگر عوامل زمان‌بر بودن پروژه خواند.
 وی همچنین از توجه رسانه‌ها به ابعاد مختلف پروژه قدردانی کرد و افزود: از عموم شهروندان و به خصوص ساکنان این خیابان، صمیمانه پوزش می‌طلبیم و سعی خواهیم کرد پروژه را در بهترین شرایط فنی و کیفی، با سرعت پیگیری کرده و تا یک ماه آینده تقدیم شهروندان کنیم.

ارسال نظر