شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
کد خبر41805

شهردار تبریز:
تخصص و پاکدستی، اولویت اول تغییرات مدیریتی است

افتتاح فرهنگسرای ارم

شهریارنیوز: شهردار تبریز تخصص و پاکدستی را اولویت اول تغییرات مدیریتی شهرداری تبریز خواند و افزود: مردم باید باور کنند که بدنه شهرداری در راستای خدمت رسانی به شهروندان تلاش می کند.

شهریارنیوز: شهردار تبریز تخصص و پاکدستی را اولویت اول تغییرات مدیریتی شهرداری  تبریز خواند و افزود: مردم باید باور کنند که بدنه شهرداری در راستای خدمت رسانی به شهروندان تلاش می کند.

به گزارش شهریار مهندس ایرج شهین باهر؛ در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 10 با اشاره وظایف اصلی و قانونی شهرداری خاطرنشان کرد: طبق قانون، شهرداری ها وظایف مصوب بسیاری را برعهده دارند؛ اما در برخی موارد شاهد هستیم شهرداری از برخی وظایف اصلی خود غافل شده وظایف سایر سازمان های متولی را نیز عهده دار می شود.

وی یادآور شد: این موضوع باید در سال های آتی مورد توجه قرار گیرد که اولویت اصلی ما وظایف قانونی شهرداری است و در گام بعدی در صورت امکان می توانیم معین و همراه نهادهای دیگر باشیم.

شهردار تبریز با اشاره به ضرورت توسعه متوازن شهری یادآور شد: مناطق کم‌برخوردار باید بر اساس توسعه متوازن شهری و کمک سایر مناطق، به امکانات شهری و رفاهی  قابل قبول دسترسی داشته باشند.

گفتنی است شهردار تبریز در پایان این مراسم رسول وظیفه شناس را به عنوان شهردار منطقه 10 معرفی و از زحمات باقر خوشنواز قدردانی کرد.

ارسال نظر