شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
کد خبر41806

شهردار تبریز تاکید کرد؛
روزمرگی، جایی در برنامه‌های چهار سال آینده نخواهد داشت

IMG_8279-copy.jpg

شهردار تبریز گفت: این اطمینان را می‌دهیم که روزمرگی، جایی در برنامه‌های چهار سال آینده، نخواهد داشت و دوره آتی، دوره متفاوتی در مدیریت شهری خواهد بود.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج‌ شهین‌باهر در مراسم معارفه و تکریم شهرداران جدید و سابق منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: در دوره جدید باید از شعارگرایی پرهیز کرده و در مسیر عمل گام برداریم. در این راه، از همکاری با مدیران توانمند و دلسوز استقبال می‌کنیم، در غیر این صورت، همان‌طور که پیش‌تر نیز عنوان کرده‌ایم با هیچ‌کس عقد اخوت نبسته‌ایم.

وی اضافه کرد: در چهار سال آینده، در یک فضای بی‌تعارف همکاری خواهیم کرد و از تمام عوامل می خواهیم در این راه، اصول خدمت را رعایت کنند.

شهردار تبریز با قدردانی از تلاش های شهردار سابق منطقه ۲ خاطرنشان کرد: باید ملکه ذهن خود کنیم که این چهار سال، متفاوت از گذشته خواهد بود؛ حضور جناب آقای مهندس موسایی در جایگاه قائم‌مقامی، این فرصت را ایجاد کرده که به دور از روزمرگی، فعالیت کنیم.

شهین‌باهر یادآور شد:  ایشان از مدیران تاثیرگذار شهرداری است و  در دوره‌ای در منطقه ۲ حضور یافت که این منطقه، از مناطق مشکل‌دار شهر بود، اما در کمال آرامش وظایف خود را انجام داد و عملکردشان برای مردم، شهرداری و شورا بازخورد مثبت داشته‌است.

وی با بیان این‌که ارتقا و تغییر لازمه مدیریت است، اظهار داشت: تغییر مدیریتی، می‌تواند نقش مکمل داشته‌باشد و از شهردار جدید منطقه می خواهیم اتفاقات خوب این منطقه را با تلاش بیشتر، ادامه دهد.

شهردار تبریز با اشاره به این‌که اولین تغییرات مدیریتی شهرداری، حامل پیغام بوده‌است، گفت: سعی کردیم با ایجاد تغییرات جدید، این اطمینان را به مردم بدهیم که پاکدستی، شایسته‌سالاری و تخصص، معیارهای اصلی انتخاب مدیران در شهرداری است.

شهین‌باهر اظهار داشت: اگر عملکردمان مثبت باشد، خروجی اقدامات‌مان با رضایت مردم همراه خواهدبود.

وی با اشاره به این که مسیرمان، مسیر تشویق است نه برخورد قهری، گفت: مدیرانی که تلاش کنند و توانمند و پاکدست و دلسوز باشند قطعاً شایسته ارتقا خواهد بود.

شهردار تبریز در پایان این مراسم، از تلاش های رسول موسایی قدردانی کرده و باقر خوشنواز را به عنوان شهردار منطقه ۲ تبریز معرفی کرد.

 

ارسال نظر