سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
کد خبر42142

شهرام دبیری عنوان کرد:
جشنواره تبریزیم؛ بهترین فرصت در معرفی قهرمانان گمنام آذربایجان

دبیری

شهریارنیوز: عضوی شورای اسلامی تبریز در مراسم رونمایی از پوستر پنجمین جشنواره تبریزیم گفت: برگزاری نمایش های خیابانی در بعد وسیع از جمله فعالیت های مثمرثمری است که هنرمندان می توانند در ارتباط مستقیم با شهروندان بیشتر تاثیر را در انعکاس مسائل شهری و آموزش های شهروندی داشته باشند.

به گزارش شهریار، شهرام دبیری در ادامه افزود: مهمترین اثرات اجرای تئاترهای خیابانی و فضای باز تبریزیم ارتباط مستقیم هنرمندان با مردم است که در این راه، افرادی که در این شهر و استان نمونه  و با استعداد در حوزه های خاصی هستند معرفی و شناسایی می شوند.

دبیری افزود: در اجرای نمایش های خیابانی، مسائل تاریخی و فرهنگی با ارزشی قابلیت انتقال  به مردم را داردکه از مهمترین آنان می توان به معرفی قهرمانان گمنام آذربایجان به مردم نام برد .

وی با اشاره به استفاده از ایده ها و نظرات تمام صاحبنظران و هنرمندان در محتوای  تئاترهای خیابانی، این امر را در پروسه ی فرهنگ سازی مهم و موثر عنوان کرد.

دبیری تصریح کرد: طی چهار دوره ی جشنواره تبریزیم موفقیات خوبی کسب بدست آمده که در حد ملی برگزار می شد و ما امیدواریم امسال که در سطح بین المللی است، موفق تر از قبل عمل کند.

 

ارسال نظر