شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
کد خبر42169

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز؛
زمینه همکاری های علمی و پژوهشی سازمان پسماند با مراکز دانشگاهی فراهم است

photo_2017-12-04_13-07-18.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از فراهم بودن زمینه همکاری های علمی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز علیرضا اصغری در دیدار با دکتر قاسم زاده قائم مقام رئیس دانشگاه تبریز با بیان مطلب فوق ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه مدیریت پسماندهای شهری تبریز و اجرای پروژه های عظیم زیست محیطی اظهار داشت : در راستای بسط روابط همکاری با مراکز دانشگاهی این سازمان آمادگی کامل دارد تا در زمینه مطالعات تحقیقاتی و پژوهشی پیرامون مسائل زیست محیطی و مدیریت پسماند با مراکز علمی تحقیقاتی و دانشگاهی همکری و همراهی نماید.
وی همچنین افزود: مجتمع دفن و پردازش پسماندهای شهری تبریز بستر مناسبی برای انجام پروژه ههای تحقیقاتی مراکز دانشگاهی می باشد.
در این دیدار همچنین دکتر قاسم زاده قائم مقام رییس دانشگاه تبریز ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهری تبریز در زمینه اجرای پروژه های زیست محیطی به ویژه موضوع استحصال انرژی از پسماندهای شهری گفت : بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه مدیریت پسماند ویژگی بارز پویایی سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز می باشد.
وی همچنین ضمن استقبال از برقراری ارتباط علمی و تحقیقاتی بین دانشگاه تبریز و سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز خواستار تشکیل اتاق فکر مشترک بین سازمان و دانشگاه تبریز شد تا اساتید مجرب و خبره دانشگاهی در کنار کارشناسان خبره شهرداری تبریز در زمینه مسایل زیست محیطی و مدیریت پسماند به بررسی و مطالعات کارشناسی و ارائه نتایج تحقیقات در زمینه احداث نیروگاه زباله سوز و تولید انرژی از پسماندهای شهری بپردازند تا ابهامات موجود با نظریات علمی و کارشناسی رفع گردد.

ارسال نظر