دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
کد خبر42359

معاون شهردار تبریز خبر داد: 
بازگشایی مسیر  میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران تا شب یلدا

اسحقی.jpg

شهریار نیوز: معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از بازگشایی مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران تا شب یلدا خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی با اعلام این خبر گفت: با تلاش مجموعه شهرداری تبریز  انشاالله تا پایان سال جاری هر سه پروژه مرتبط با تبریز ۲۰۱۸ به اتمام خواهند رسید.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز گفت: پروژه های میدان آذربایجان، مقبره الشعرا و مرکز همایش های بین المللی تبریز، علیرغم تمام مشکلات مالی با تدابیر و همت تیمی مدیران ارشد شهرداری تبریز و شهرداران مناطق در حال انجام است .

وی با اشاره به اینکه هر سه پروژه مورد اشاره در حال حاضر فعال هستند، افزود: با ادامه روند فعلی مرکز همایش های بین المللی تبریز تا ۲۲ بهمن به اتمام خواهد رسید، همچنین پروژه های میدان آذربایجان و مقبره الشعرا نیز به صورت کامل به اتمام خواهند رسید.

اسحقی در خصوص وضعیت حال حاضر میدان آذربایجان گفت: در دو هفته گذشته به دلیل بارش برف در شهر و همچنین جهت جلوگیری از ایجاد آلودگی هوا کارخانه تولید آسفالت شهرداری تبریز عملیات تولید خود را متوقف کرده بود همچنین با توجه به بارش برف امکان آسفالت‌ریزی مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران مهیا نبود اما در حال حاضر عملیات آسفالت ریزی مسیر رفت و برگشت پاسداران به میدان آذربایجان در حال اجراست.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: انشاالله تا اول دی ماه مسیر رفت و برگشت میدان آذربایجان به اتوبان پاسداران بازگشایی شده و تردد اتومبیل ها در این مسیر آغاز خواهد شد تا شاهد ترافیک روان و امن در این نقطه از شهر باشیم.

 

ارسال نظر