سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
کد خبر42666

اجرای ۱۵ هزار مترمربع کف‌سازی و ۵ هزار متر جدول‌گذاری در معابر سطح منطقه۴

photo_۲۰۱۸-۰۱-۰۱_۲۳-۱۶-۴۰.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه ۴ تبریز گفت: از آغاز سال جاری، ۱۵ هزار مترمربع کف‌سازی و ۵ هزار متر جدول‌گذاری در معابر سطح این منطقه اجرا شده‌است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، اکبر امجدی با بیان این‌که قسمت‌های‌ قابل‌توجهی از محدوده شهرداری منطقه ۴ شامل بافت ناکارآمد است، افزود: این ویژگی، موجب شده برخی از معابر قدیمی منطقه، از نظر زیبایی و سهولت تردد، مشکل‌ساز و بعضاً حادثه‌ساز شوند.
وی ادامه داد: به منظور جبران این معضل، از ابتدای سال جاری، ۱۵ هزار مترمربع کف‌سازی و ۵ هزار متر جدول‌گذاری در معابر اصلی و محلات، احداث شده است.
امجدی با بیان این‌که این عملیات، جمعاً ۲۰ میلیارد ریال هزینه داشته‌است، خاطرنشان کرد: عملیات کف‌سازی و جدول‌گذاری در خیابان ورزش، والمان، بارون آواک، ضلع جنوبی چایکنار، کوی فیروز نو، آخونی، توکلی، بهار و شهیدان ذاکر اجرا شده است.
شهردار منطقه ۴ تبریز، با بیان این‌که تحکیم آبروها و پل‌های عابر پیاده در برنامه‌های خدماتی و عمرانی منطقه ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: سامان‌دهی معابر و آبروها، علاوه بر تاثیرات عمده در تردد عمومی، در هدایت اصولی آب‌های سطحی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال نظر